stat
Impreza już się odbyła

Czymanowo XC charytatywnie

Zapraszam wszystkich chętnych do wzięcia udziału w treningu w formie wyścigu XC. Start jest za darmo! Cel szczytny - na miejscu będziemy zbierać środki dla RITY I KASI. Swój udział zapowiedzieli najlepsi kolarze obecni i byli: Michał Bogdziewicz, Andrzej Kaiser, Robert Banach, Bartosz Banach, Tomasz Repiński, Piotr Rzeszutek, Arkadiusz Petka, Daniel Majkowski, Łukasz Derheld, Michał Przybytek, Piotr Polus, Mariusz Goliński, Krzysztof Drabik, Jakub Krzyżak, Sławek Pituch, Damian Ciba.

10.00-10.30 Rozdanie numerów startowych
10.30 Objazd rundy
11.00 Start
13.00 Zakończenie
Każdy bierze udział w treningu na własną odpowiedzialność.

Liczba miejsc 150
Nie prowadzimy zapisów. Wydamy 150 numerow maksymalnie. Obowiązywać będzie kolejka. Jeżeli będzie taka sytuacja, że będzie więcej chętnych, to zapraszam do kibicowania i do wspierania AKCJI!
Okolica jest urocza - jezioro, podjazd pod zbiornik i piękny las.

Trasa: Runda ciekawa, raczej łatwa technicznie, około 6km i 160m w pionie. Do pokonania 5-6 rund. Czas około 1.30h maksymalnie.

Przeczytaj także

Informacja o biletach

Zbieranie datków charytatywnych na leczenie kolarek, które ucierpiały w wypadku 1 czerwca.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl