wiadomości

stat

Darmowe lodowisko na tarasie Galerii Morena

Najnowszy artukuł na ten temat

Serwis, naprawa i czyszczenie aquaparku w Sopocie

Na tarasie Galerii Morena zostało otwarte darmowe lodowisko. Jest czynne codziennie w godz. 12-19 i będzie można z niego korzystać do 16 lutego. Na miejscu dostępna jest również darmowa wypożyczalnia łyżew i kasków. W soboty do dyspozycji będzie również instruktor, który pomoże stawiać pierwsze kroki oraz zadba o animacje i ćwiczenia dla dzieci.

Podobnie jak w ubiegłym roku, Galeria Morena postanowiła ponownie udostępnić swój taras na poziomie +1 i zorganizować darmową ślizgawkę na świeżym powietrzu o powierzchni 140 m kw. To właśnie poprzedniej zimy postanowiono oddać taką do użytku po raz pierwszy. Ze względu na spore zainteresowanie misji tej podjęto się również na początku tegorocznych ferii zimowych.

Lodowisko czynne jest codziennie w godz. 12-19 i otwarte będzie do 16 lutego. Mogą z niego korzystać dosłownie wszyscy, którzy lubią aktywnie spędzać czas: dzieci, starsi, początkujący i bardziej doświadczeni łyżwiarze. Towarzysząca muzyka ma zachęcać do tanecznego kroku.

Ferie zimowe na sportowo. Plan zajęć i zawodówSztuczne lodowiska w Trójmieście, na których już ruszył sezon - cennik, godziny otwarcia po kliknięciu w link:Jak wybrać odpowiednie łyżwy? - poradyCo ciekawe, w soboty Galeria Morena zapewnia profesjonalnego instruktora, który pomoże bezpiecznie rozpocząć przygodę z jazdą na łyżwach oraz zapewni odpowiednie ćwiczenia i animacje dla dzieci i dorosłych. Z kolei na najmłodszych czekać będą również pingwinki do nauki jazdy.

Dla osób, które nie posiadają własnego sprzętu, dostępna jest również darmowa wypożyczalnia łyżew oraz kasków, zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.

Ślizgawka na tarasie Galerii Morena jest więc kolejną obok lodowiska w Gdyni, Sopocie, hali "Olivia" i w Gdańsku, z której można korzystać w kolejnych tygodniach.

Opinie (18)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl