stat
Impreza już się odbyła

Darmowe zajęcia dancehall w siemanko!

Studio tańca Siemanko planuje ruszyć z nową sobotnią grupą dancehall, którą będzie prowadzić Monika Skórowską ,,Mona". Zapraszamy na pierwsze darmowe zajęcia w dniu 27.02.2021

maj 8

sobota, godz. 10.00

Gdańsk, Jagiellońska
Wstęp wolny
lip 16-18

piątek - niedziela, godz. 17:00

bilety 550 zł
przedsprzedaż 490 zł
12:00
Dancehall 8-12 lat

Są to zajęcia dedykowane dla dzieci, które chcą poznać styl Dancehall i zacząć przygodę z tym stylem. Na zajęciach można spodziewać się dużej dawki energii oraz zabawy, połączonych z koordynacją ruchową i podstawami Dancehallu. Wszystkie elementy będą dopasowane do wieku uczestników.

13:00
Dancehall Nastolatki

Są to zajęcia skierowane do osób w wieku nastoletnim, zarówno początkujących, jak i tych
co troszkę już wiedzą na temat Dancehallu. Na zajęciach poznacie różnorodne kroki i ćwiczenia ogólnorozwojowe w tym stylu. W przyszłości grupa będzie trenowała pod kątem zawodów, pokazów i nagrywek. 

Kilka słów o prowadzącej: 
Mona swoją karierę taneczną rozpoczęła w wieku 15 lat, przechodząc przez wiele stylów tańca, takich jak: hip-hop, break dance, locking, a także taniec towarzyski. Ostatecznie, najbardziej odnalazła się w stylu Dancehall, w którym nieustannie szkoli się do dziś u najlepszych instruktorów z całego Świata . Jest członkiem ekipy QualiTings Team, która zwyciężyła ostatnią edycje największych zawodów "dancehall challange" w Polsce i która trenuje na co dzień pod okiem Konrada Dąbrowskiego "Qg". Pomimo, że dancehall kocha najbardziej to każda forma tańca jest bliska jej sercu.

Zapisy? Link do formularza zgłoszeniowego
https://forms.gle/Qsa5kfon7riCjxuy6
Widzimy się na sali!

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl

Najczęściej czytane