• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Dbaj o zdrowie - letnie turnieje siatkówki plażowej

Ogłoszenie terminów turniejów siatkówki plażowej na Kąpieliskach Morskich w Gdańsku to moment, na który z pewnością, z niecierpliwością i kalendarzami w rękach, czeka niejeden miłośnik "plażówki" w Gdańsku.

Podobnie jak w poprzednim roku, także i podczas tegorocznych wakacji, na boiskach zlokalizowanych tuż obok Molo w Brzeźnie odbędą się cztery niedzielne turnieje - dwa w lipcu i dwa w sierpniu. Tego lata rywalizujemy i bawimy się pod szyldem "Dbaj o zdrowie"!

Turnieje siatkówki plażowej "Dbaj o zdrowie" w Gdańsku- Brzeźnie:
Miejsce: plaża koło Molo w Brzeźnie (wejście nr 52)
Terminy: 9 lipca, 30 lipca, 6 sierpnia, 20 sierpnia
Zapisy: godzina 9:00,
Początek turnieju: 10:00
Udział w imprezie jest bezpłatny!

Ponownie w osobnych turniejach rywalizować będą duety żeńskie i męskie, niezmiennie na pary, które zakończą zmagania na podium czekają nagrody. System rozgrywek tradycyjnie dopasowany zostanie do liczby zgłoszonych uczestników, ale w ostatnich edycjach najczęściej był to system brazylijski, czyli formuła podwójnej szansy. To z kolei oznacza sporo szans do zaprezentowania się na gdańskich plażach dla każdego ze zgłoszonych, dwuosobowych zespołów.

Rywalizacja toczyć się będzie na czterech boiskach, znajdujących się tuż obok Molo w Brzeźnie (wejście numer 52). Zwyczajowo już imprezy odbywać się będą w niedziele. Zapisy zaczną się o godzinie 9.00, a pierwsze gry zazwyczaj ruszają o 10.00.

Organizatorzy przewidzieli nagrody finansowe dla najlepszych par w każdej kategorii:
I miejsce - 500 złotych/para
II miejsce - 300 złotych/para
III miejsce - 200 złotych/para

Dodatkowo, dzięki uprzejmości Partnera turniejów, firmy Oceanic, wśród uczestników imprezy rozdawane będą kosmetyki marki AA.

Republika Smakoszy przygotowała vouchery dla uczestników oraz udostępniła specjalny kod promocyjny -7% z hasłem DBAJOZDROWIE dla wszystkich chętnych. Dodatkowo, dzięki uprzejmości naszego Partnera, firmy Oceanic, czołowe duety otrzymają kosmetyki marki AA. Laureaci dostaną również upominki od Grupy Progres.

Organizatorzy: Mass Events, Gdański Ośrodek Sportu
Partnerzy: Miasto Gdańsk, Stowarzyszenie Żuraw, Tiger Energy drink, Oceanic S.A.
Patronat: Ministerstwo Sportu i Turystyki, trojmiasto.pl

Opinie

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl