stat
Impreza już się odbyła

Deakocan Dance Festival 2021

Deakocan Dance, narodził się w Londynie w 2009 roku, został stworzony przez Osbanisa Tejedę i Annetę Kępkę poprzez połączenie ich talentów, doświadczenia oraz pasji do tańca i muzyki. Nazwa Deakocan Dance ma głębszy sens i znaczy więcej niż wydawałoby się na pierwszy rzut oka, w języku pochodzenia afrykańskiego- Yoruba, 'deakokan' oznacza 'de corazon "- z serca. Pomyśleli, że nazwa ta doskonale opisuje to, co jest najważniejsze dla nich w nauczaniu, choreografii i pokazach, to jest czuć wszystko, czego doświadczamy w muzyce, tańcu i tańczyć z serca. Szkoła Deakocan stała się fundamentem, teraz rozwijającej się Rodziny Deakocan z cyklicznymi Deakocan Bootcamps w Londynie, wakacjami Deakocan Dream na Kubie i najnowszym projekcie otwarcia szkoły Deakocan na Kubie, w Hawanie.

paź 1-2

piątek - sobota, godz. 10:00 - 19:00

Gdańsk,
Wstęp wolny

28 maja - 31 grudnia 2021, godz. 10:00 - 20:00

Gdańsk,
bilety 25 zł
ulgowy 20 zł
Osbanis & Anneta to międzynarodowej sławy instruktorzy, artyści, choreografowie, założyciele londyńskiej szkoły tańców kubańskich Deakocan Dance. Reprezentują Kubę i Polskę. Na co dzień mieszkają w Londynie, a na weekendach podziwiani na scenach i parkietach festiwali całego świata.

Dzielą między sobą liczne tytuły mistrzowskie na skali światowej i Wielkiej Brytanii. Świeży i oryginalny styl tańca Osbanisa i Annety perfekcyjnie charakteryzuje fuzję tańców kubańskich. Przesłaniem ich stylu jest znaczenie interpretacji muzycznej i inkorporacja kubańskich tańców, m.im. Rumby i tańców afrokubańskich w kubańskiej salsie Casino. Uczą i występują na całym świecie, przemierzyli już w swojej karierze 6 kontynentów i ponad 40 krajów świata, również można ich spotkać na bardzo popularnych cyklicznych zajęciach w Londynie.

Informacja o biletach

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl