• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Długi weekend z Thera Wellness - Joga z winem dla par

Joga z winem. Tym razem mamy dla Was rewelacyjny, weekendowy mix. Jeżeli zastanawiasz się czy spędzić czas aktywnie czy może z kieliszkiem wina w dłoni, teraz nie musisz wybierać. Serwujemy dwa w jednym
Spotkanie dedykowane jest dla par. Przyjdź do nas z bliską Ci osobą, przyjaciółką lub partnerem. Poprawimy Wam humor i zrelaksujemy ciało.

paź 27

czwartek, godz. 18:00 - 20:00

Gdańsk,
bilety 140 zł
CZEŚĆ 1 degustacja wina
Na początek zapraszamy Was na garść informacji o winie. Dowiecie się m.in. dlaczego wino ma różne kolory, jak odróżniać aromaty, jak je serwować i przechowywać. Oczywiście wszystkie tajniki opowiadane będą podczas degustacji. Na zakończenie tej części spotkania, każda z par wybierze butelkę najsmaczniejszego dla siebie trunku.

CZĘŚĆ 2 joga z winem
Następnie przejdziemy do domu jogi. W tym cudownym miejscu, otoczonym zielenią, odbędą się zajęcia, które poprowadzi znana trójmiejska joginka Patrycja Wróblewska (IG balance_and_the_city). Nauczycie się odpowiedniego oddechu i asan, które będziecie wykonywać w parach. Z pewnością będzie wesoło i przyjemnie.

Na uczestników spotkania będą czekały upominki.

To będzie uczta dla ciała, ducha i podniebienia. Serdecznie zapraszamy!


Zajęcia przeznaczone są dla osób pełnoletnich.
Obowiązuje rezerwacja miejsc.

Opinie

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl