• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Do Przerwy 0:1 (2 opinie)

W sobotę 1 lipca Andrzej Kowalczys wraz Gdańską Fundacją Dobroczynności zapraszają na boisko przy ulicy Traugutta 29, na wiosenną (zgadza się wiosenną!) edycję turnieju dzikich drużyn "Do Przerwy 0:1".

Emocje związane z rozgrywkami Ekstraklasy już za nami. Reprezentacja po pokonaniu 3:1 Rumunii również odpoczywa, tak więc możemy skoncentrować się na turnieju dzikich drużyn "Do przerwy 0:1".

- Długo kazaliśmy czekać naszym piłkarką i piłkarzom, więc z pewnością zdążyli zatęsknić za organizowanym przez nas turniejem. Mam nadzieję, że ten głód turniejowej piłki będzie widoczny 1 lipca na boisku przy ulicy Traugutta, gdzie zagościmy po raz drugi w historii - mówi Andrzej Kowalczys, pomysłodawca Do Przerwy 0:1. - Od razu uspokajam, że nie odwracamy się od Przymorza i Zaspy. To tam w 2004 roku zrodził się nasz turniej i od wielu lat z wielką radością gramy tam w piłkę. W tym roku zaczynamy jednak na Traugutta, korzystając z zaproszenia Gdańskiego Ośrodka Sportu. Przy okazji podziękowania dla dyrektora Leszka Paszkowskiego i jego Zespołu za pomoc w organizacji wiosennej edycji - dodaje Kowalczys.

Do udziału w lipcowym turnieju zapraszamy 6-osobowe drużyny piłkarskie, w tym dziewczęce, rocznik 2005 i młodsi, rocznik 2002/2004, rocznik 1999/2001 i rocznik 1998 i starsi. Zapraszamy również zespoły rodzinne, najlepiej drużyny złożone z wielopokoleniowej rodziny.

Zapisy od godz. 9.00 na stadionie w Gdańsku przy ul. Traugutta 29 (boisko treningowe ze sztuczną nawierzchnią - za trybuną główną starego stadionu Lechii Gdańsk). Początek turnieju o godz. 10:00. Przypominamy, że zespołom niepełnoletnim, przez cały czas trwania turnieju musi towarzyszyć dorosły opiekun. Za udział w turnieju nie są pobierane żadne opłaty!

Niezwykle ważna dla nas jest postawa fair play na boisku! Puchary w tej kategorii funduje Bogdan Oleszek, Przewodniczący Rady Miasta Gdańska.

Turnieju nie udałoby się zorganizować bez licznego grona partnerów, do których należą: Mieczysław Struk, Marszałek Województwa Pomorskiego, Bogdan Oleszek, Przewodniczący Rady Miasta Gdańska, Gdański Ośrodek Sportu, Lechia Gdańsk, Fundacja PZU, Merkus, Merco, Torus, 2mGroup, M1 Fabrika, Piekarnia Cukiernia Andrzej Szydłowski, R-GOL, Radio Gdańsk, Trojmiasto.pl, Panorama Pomorza, Gdańsk.pl, Lechia.net, Dobre Wiadomości, Stowarzyszenie Nasz Gdańsk, Zaspa 24, Kosycarz Foto Press, SM Rozstaje.

Opinie (2) 1 zablokowana

 • No i fajnie

  Dawno nie bylo ☺

  • 2 0

 • Brawa dla organizatorów

  Proszę o wiecej takich turniejów dla dzieci i mlodzieży oraz doroslych,sport amatorski potęgą i sposobem na zdrowe spędzenie czasu

  • 2 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl