• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Duathlon Port Lotniczy Gdańsk

Zapraszamy na ściganie się po pasie startowym i drodze kołowania gdańskiego lotniska. To niecodzienna propozycja dla kolarzy i biegaczy. Zawody rozegrane będą na pasie startowym i drodze kołowania samolotów Portu Lotniczego im Lecha Wałęsy w Gdańsku.

cze 18

sobota, godz. 21:00

Gdańsk,
bilety 63 zł
Bilety wyprzedane
Start w nocy miedzy 00.00, a 02.30, poprzedzą wszystkie procedury obowiązujące przy odprawie przed wylotem..., a później niezwykła przygoda startu na na 5cio kilometrowej pętli biegowo-rowerowej. Rywalizacja duathlonowa odbędzie się na dystansie sprinterskim: 5km bieg / 15km rower / 2.5 km bieg.

Emocje, ogień w nogach i niezwykła droga do przejechania - 60-cio metrowej szerokości pas startowy o długości dwóch i pół kilometra, oświetlony na biało i niebiesko, równolegle droga kołowania z zielonym świetlnym podprowadzeniem jako trasa biegowa. A zatem, wystartuj i wyląduj na lotnisku im. Lecha Wałęsy w Gdańsku. To nie będzie jednak podróż lotnicza, to będzie wielka przygoda, którą przeżyjesz na ziemi.

ZapisyJazda rowerem
15 km
Pas startowy o szerokości 60 metrów i długości 2,5 kilometra, oświetlony na biało i niebiesko. To nie będzie jednak podróż lotnicza. To będzie wielka przygoda, którą przeżyjesz na ziemi.

Bieganie
5 + 2,5 km
Zawody rozegrane będą na pasie startowym i drodze kołowania samolotów Portu Lotniczego im Lecha Wałęsy w Gdańsku. Trasa biegowa to droga kołowania z zielonym świetlnym podprowadzeniem.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl