stat
Impreza już się odbyła

Dziecko i jego świat - Gdyńskie Poruszenie

Cykl "Dziecko i jego świat" przeznaczony jest dla dzieci (do lat 15) ze stwierdzonym autyzmem oraz ich opiekunów. Spotkania odbywają się zgodnie z harmonogramem.

paź 23-24

sobota - niedziela, godz. 10:00 - 12:45

Gdańsk,
bilety 150 zł

w każdą sobotę (do 18.12), godz. 10.00

Gdańsk, Jagiellońska
Wstęp wolny
Program wpisuje się w realizowaną przez Gdyńskie Centrum Sportu strategię znoszenia barier społecznych. Jego podstawowym celem jest z jednej strony pomoc w rozwoju psychomotorycznym dzieci, z drugiej - edukacja rodziców lub opiekunów.

Spotkania odbywają się w niedzielę o 17.00 Podczas zajęć konieczna jest obecność opiekuna. Przed uczestnictwem za każdym razem wymagane jest zapisanie się za pośrednictwem stosownej podstrony. Zapisy będą ruszać zawsze w tygodniu odbywania się danych zajęć poniedziałek o 8:00.

Miejscem zajęć będzie sala fitness w Hali LA, ul. Olimpijska 5/9.

Przed zajęciami należy okazać zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań w zajęciach ruchowych.

Informacja o biletach

Przed uczestnictwem wymagane jest każdorazowe zapisanie się za pośrednictwem stosownej podstrony. Zapisy na stronie www.gdyniasport.pl będą ruszać w poniedziałek o godz. 8.00.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl