stat
Impreza już się odbyła

Dzień Aktywnego Seniora - Edycja V

Zapraszamy seniorów do aktywnego świętowania Dni Babci i Dziadka. Dokładnie 21 stycznia 2019 roku odbędzie się V edycja Dnia Aktywnego Seniora. Wydarzenie każdorazowo przyciąga coraz liczniejszą grupę entuzjastów zdrowia i ruchu. Podobnie jak w poprzednich latach, każdy znajdzie dla siebie coś interesującego.

Program:
11:30-12:30 - FITNESS DLA SENIORA
12:40-13:30 - Zajęcia taneczne - TAŃCE ŚWIATA
13:45-14:15 - Warsztaty - PSYCHOLOGIA KOLORU


Przez cały czas trwania imprezy dostępne będą stanowiska przygotowane przez partnerów wydarzenia. Centrum U7 zachęci do wspólny gier i zabaw. Przy stanowisku Centrum Nauki Experyment będzie można dowiedzieć się m.in., jak zadbać o siebie - zachować ciało i umysł w dobrej kondycji, aby jak najdłużej cieszyć się zdrowiem w pełnym znaczeniu tego słowa. Na nudę nie będzie można narzekać również przy stanowisku pracy twórczej, a chwilę oddechu zagwarantuje strefa relaksu.

W poniedziałek warto zabrać ze sobą karmę, którą chętnie przyjmą przedstawiciele Ciapkowa. Równie chętnie opowiedzą o akcji wyprowadzania psów, która łączy przyjemne z pożytecznym.

LOKALIZACJA
Hala Lekkoatletyczna Gdyńskiego Centrum Sportu
Gdynia, ul. Olimpijska 5

Przeczytaj także

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl

Najczęściej czytane