• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Dzień Aktywnego Seniora

W dniach 21 i 22 stycznia wielu mieszkańców naszego miasta obchodziło będzie Dzień Babci i Dzień Dziadka. Z tej okazji Gdyński Ośrodek Sportu i Rekreacji pragnie zaprosić wszystkich chętnych na Dzień Aktywnego Seniora, który odbędzie się 23 stycznia (piątek) w godzinach 10:00-15:00 w Hali LA GOSiR (ul. Olimpijska 5).

W ramach Dnia Aktywnego Seniora zorganizowane zostaną zajęcia pilatesu, zumby, fitnessu, tai chi oraz jogi - poprowadzą je wykwalifikowani instruktorzy Gdyńskiego Poruszenia, którzy dostosują poszczególne ćwiczenia do możliwości każdego uczestnika.

Tego dnia w Hali LA przygotowany zostanie także specjalny kącik gier, w którym będzie można spróbować swoich sił w tenisie stołowym czy piłkarzykach, a także posilić się ciepłą kawą i herbatą.

Chętnym udostępniona zostanie strefa zdrowia. Centrum Medyczne Synexus przeprowadzało będzie bezpłatne badania profilaktyczne, a członkowie Klubu Zdrowego Stylu Życia opowiedzą o zasadach zdrowego odżywiania.

- Serdecznie zachęcamy wszystkich seniorów do przyjścia - przekonuje Marek Łucyk, dyrektor GOSiR. - Będzie to wspaniała okazja, żeby nie tylko miło spędzić piątkowe popołudnie, lecz także wzmocnić swoje zdrowie poprzez udział w wyjątkowych zajęciach sportowych - dodaje.

Wydarzenie jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach programu "Uczenie się przez całe życie" Partnerskie Projekty Comenius Regio.

HARMONOGRAM ZAJĘĆ:
10:00 - Fitness;
11:00 - Zumba;
12:00 - Pilates;
13:00 - Tai Chi;
14:00 - Joga

Przeczytaj także

Opinie

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl