• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Dzień Dziecka

Co dzieci lubią najbardziej? Wodę.. dużo wody! Zapraszamy w Dzień Dziecka do Aquapark Sopot!

1 i 2 czerwca 50 % RABATU NA BILETY BASENOWE DLA DZIECI W WIEKU DO 16 LAT!*
DZIECI DO LAT 3 WCHODZĄ ZA DARMO!


Otwieramy nasz zewnętrzny basen z podgrzewaną wodą! Dorośli mogą bezkarnie wypoczywać i opalać się na leżakach umiejscowionych wokół basenu, podczas gdy dzieciaczki świetnie bawią się w wodzie.
Z myślą o najmłodszych w basenie zainstalowano kolorową konstrukcję do interaktywnych zabaw, która z pewnością dostarczy niezapomnianych wrażeń. W środku Aquaparku również nie zabraknie atrakcji!
Brodzik dla najmłodszych dzieci został zaopatrzony w armatki wodne, zwierzęta tryskające wodą, mini zjeżdżalnie i gejzery.

Familijna Zjeżdżalnia (ŻÓŁTA) to długa na 110 metrów szybka rura o licznych zakrętach. Choć różnica poziomów wynosi 12 metrów a spadek nie przekracza 10%, to jest to zjeżdżalnia o niskim poziomie trudności. Mogą z niej korzystać osoby o wzroście minimum 110 cm.

Turbo Zjeżdżalnia (NIEBIESKA) to bardzo szybka rura - kamikadze! Niepozorne: długość wynosi 70 metrów, różnica poziomów 12 metrów a spadek nie przekracza 20% przysparzają wiele emocji niepowtarzalnych wrażeń. To idealna zabawa dla osób posiadający zamiłowanie do ostrej i szybkiej jazdy. Z tej zjeżdżalni mogą korzystać osoby o wzroście minimum 140 cm.

Nasza największa atrakcja - jedyna w Polsce - Dzika Rzeka! Zjeżdżalnia ma 71 metrów długości i różnice poziomów 6 metrów. Woda w krętym korycie Dzikiej Rzeki przepływa z prędkością 600 litrów na sekundę. Poddanie się nurtowi rzeki oddaje wiernie wrażenie kąpieli w naturalnym górskim potoku. Osoby porwane przez prąd rzeczny spływają wraz z nurtem jak na raftingu. Z Dzikiej Rzeki mogą korzystać osoby o wzroście powyżej 160 cm.

*Promocje nie łączą się.
*Dopłata za przekroczony czas 0,50 PLN/min
 

Przeczytaj także

Opinie

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl

Najczęściej czytane