stat
Impreza już się odbyła

Dzień Dziecka w U7

Pamiętacie swój pierwszy prezent, jaki dostaliście z okazji Dnia Dziecka? Albo pierwsze wspólne wyjście z rodzicami? No, jasne, że pamiętacie. Tego się nie zapomina! Gwarantujemy, że spędzając Dzień Dziecka w Centrum U7, będziecie mieć wspomnienia, których nie będzie dało się zapomnieć!

Dzień Dziecka. Z czym Wam się kojarzy to przepełnione frajdą święto? Tak jak nam, z prezentami, wspólnym wyjściem do zoo ( te kolejki!) , albo na lody lub kręgle? Jaaa... to były czasy... Dziś wielu z Nas ma już swoje dzieci i usilnie główkuje, co by tu wymyślić, żeby zrobić swojemu maluchowi frajdę? Jaki prezent kupić? Gdzie zabrać? Czasy trochę się zmieniły, teraz człowiek ma do dyspozycji o wiele większą paletę możliwości niż kiedyś. Ale wiecie co? Nie musicie kupować swojemu dziecku kolejnej konsoli, albo mieszkania w Sopocie. Możecie zrobić coś innego, tańszego, co da jednak taką samą, a może nawet większą frajdę. Możecie zainwestować w coś, co da Waszemu dziecku dużo uśmiechu i frajdy, co pozwoli znakomicie spędzić czas i to we wspólnym gronie. Bo Dzień Dziecka MUSI kojarzyć się ze świetną zabawą i równie świetnie spędzonym czasem. Z zabawą i szerokim uśmiechem. Z odrobiną szaleństwa. Najlepiej w rodzinnym gronie.

DZIEŃ DZIECKA W U7

U Nas Dzień dziecka trwa dwa dni. Zarówno w sobotę (1.06), jak i w niedzielę (2.06), możecie na obu naszych lokalach liczyć na mnóstwo atrakcji. Będą konkursy, obowiązkowo z nagrodami. Będą przeróżne animacje. Będzie specjalna loteria, w której będzie można wygrać zaproszenia do U7, do Sali Zabaw Amazonia, jak również na pizzę. Będzie można wygrać również gadżety od znanej i lubianej firmy Pepsi. Wreszcie, będzie można skorzystać z MEGA PAKIETU, który przygotowaliśmy specjalnie z tej okazji, dzięki któremu zaoszczędzicie ponad 40 złotych (które możecie wydać później na cukierki, lody, co tylko chcecie dla swoich dzieci.

Dlatego nie zastanawiajcie się ani chwili dłużej, tylko chwytajcie za telefon i rezerwujcie sobie tor w U7. Pamiętajcie bowiem, że liczba miejsc, zwłaszcza w Dzień Dziecka, jest u Nas ograniczona.

Czekamy na Was! 

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl