stat
Impreza już się odbyła

Dzień otwarty programu "Chodź na łyżwy" i łyżwiarski piknik rodzinny

W najbliższą niedzielę 29 listopada w Hali Olivia mieszczącej się przy alei Grunwaldzkiej 470 w Gdańsku (wejście od recepcji hotelu Olivia od ulicy Bażyńskiego) odbędzie się łyżwiarski piknik rodzinny - Dzień Otwarty programu "Chodź na łyżwy". To ogólnopolskie przedsięwzięcie organizowane przez Polski Związek Łyżwiarstwa Figurowego przy współpracy z PGE Energia Ciepła SA jest dofinansowane jest ze środków Ministerstwa Sportu.

Piknik rodzinny Chodź na łyżwy to kolejna okazja do tego, żeby zdobyć dużą dawkę pozytywnych wrażeń i sportowo spędzić czas w gronie rodzinnym pod okiem wykwalifikowanych instruktorów z klubów GKS Stoczniowiec i AŁF Gdańsk. Pomiędzy turami zajęć odbędą się pokazy, w których wystąpią zawodnicy tych klubów. W niedzielę będzie też wyjątkowa okazja zobaczyć na tafli Justynę Plutowską i Jeremiego Flemina, którzy zakończyli już karierę zawodniczą. Para ta wielokrotnie reprezentowała Polskę na arenie międzynarodowej w tańcach na lodzie.

Plan niedzielnego wydarzenia:
9:00 - 9:50 - I tura zajęć
9:50 - 10.20 - pokazy
10.20 - 11.10 - II tura zajęć

W wydarzeniu mogą wziąć udział dzieci uczęszczające do szkół podstawowych oraz młodsze (od czwartego roku życia) prezentujące każdy poziom zaawansowania. Organizatorzy przygotowali też grupy dla opiekunów - po jednej na każdą turę zajęć.

Formularz zgłoszeniowyWstęp i udział w zajęciach jest bezpłatny, na miejscu będzie można odpłatnie wypożyczyć łyżwy (organizator zapewnia jedynie ograniczoną ilość sprzętu)

Zajęcia odbędą się w godzinach 9.00 - 11.10. Rejestracja wystartuje o godzinie 8.30 i będzie ona czynna przez cały czas trwania wydarzenia.

Impreza odbywa się przy zachowaniu reżimu sanitarnego.Program "Chodź na łyżwy" ma na celu popularyzowanie łyżwiarstwa figurowego w całym kraju. Realizowany jest za pomocą bezpłatnych zajęć dla uczniów szkół podstawowych oraz pikników rodzinnych, na które PZŁF zaprasza całe rodziny. Uczestnicy, pod czujnym okiem instruktorów, mogą wziąć udział w zajęciach, a także grach i animacjach łyżwiarskich. Każdy młody adept łyżwiarstwa figurowego otrzymuje mały upominek oraz dyplom. Korzyści dla zdrowia i rozwoju emocjonalnego są bardzo szybko zauważalne, dlatego nie zwlekaj i po prostu - chodź na łyżwy.

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl