• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat

Dzienny Azymut etap 3 z 4

Dzienny Azymut to cykl wiosenno-letnich wieczornych biegów na orientację. Zapraszamy na trzeci z czterech etapów. Spotykamy się w Gdańsku - Żabiance przy Zespole Szkół Architektury Krajobrazu i Handlowo-Usługowych przy ulicy Czyżewskiego 31. Biuro czynne od godziny 18:00, start pierwszego zawodnika o godzinie 19:00

wrz 1

czwartek, godz. 18:00

Gdynia Działki Leśne
bilety 10,00 - 30,00 zł
wrz 10

sobota, godz. 10:00

Gdańsk, Zbiornik Augustowska
bilety 25 - 100 zł
przedsprzedaż 20 - 70 zł
Dzienny Azymut to świetna okazja by rozpocząć przygodę z biegiem, marszem, lub spacerem na orientację. Zawody odbywają się na terenie trójmiejskich parków i osiedli. Każdy z uczestników otrzymuje mapę, według której znajduje punkty w terenie. Obecność przy punktach potwierdzana jest elektronicznym chipem. Przy klasyfikacji końcowej będą brane pod uwagę najlepsze trzy z czterech biegów.

Do wyboru uczestnicy mają cztery trasy:

Pierwsza kategoria to "Płotka" -  stworzona jest z myślą o najmłodszych uczestnikach oraz tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z orientacją; trasa jest niedługa i przebiega w pobliżu Centrum Zawodów. To świetna trasa na zachętę.
 
Druga kategoria to "Pstrąg" - polecamy ją osobom, które już zetknęły się z imprezami na orientację, ale jeszcze nie czują się zbyt pewnie i na siłach na starty na dłuższej i trudniejszej trasie.

Trzecia w kolejności  kategoria to "Pirania" - polecamy ją osobom obeznanym z mapą, którym żadne wyzwanie nie jest straszne.

Najtrudniejsze i najdłuższe są trasy w kategorii "Rekin" - jest ona stworzona dla zawodników wyczynowych, którzy oprócz sporych wyzwań, lubią się także porządnie zmęczyć na trasie.

Regulamin imprezy dostępny TUTAJ.

Zapraszamy!

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl