• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat

Dzikie Zumbini (1-3 latka)

Kto radość tę rozkmini? Szykuje się Dzikie Zumbini® Pląsania będzie co nie miara, wie to każda dzika kociara Na stałe u nas zagości, być może do późnej starości. Co piątek o 11:00, na naszej powierzchni kłębiastej, cuda się będą działy, maluchy będą śpiewały. Śpiewały, tańczyły, podrygiwały, nóżkami tupały i podskakiwały. Takie mamy zapląsane plany, na które Was dziko zapraszamy.

Dzikie Zumbini
- Częstotliwość: 1 raz w tygodniu
- Timing: 11:00-11:45, piątek
- Wiek: 1-3 latka
- Przebieg: samodzielnie lub z rodzicem
- Koszt zajęć: 43 zł

Więcej o Zumbini tutaj:
Zumbini to autorski program zajęć, który zdobył niezwykłą popularność na całym świecie, niedawno dotarł także do Polski. Prekursorem programowym Zumbini na Pomorzu jest doświadczona trenerka Diana Smolarz, od kilku lat działająca na licencji programowej Zumbini.

Dzięki zajęciom wzmacniany jest:
- Rozwój społeczny oraz emocjonalny poprzez uczestnictwo w zajęciach dzieci czują się częścią grupy. Różne rodzaje muzyki wywołują różne emocje oraz działania u smyków, a dokładniej żywa muzyka pobudza dzieci, podnosi i sprawia, że mają ochotę wstać i się poruszać, natomiast cicha, kojąca muzyka uspokaja je i relaksuje. Muzyka pomaga wyrażać różne emocje, a także rozwijać umiejętności społeczne podczas zabawy związanej z muzyką i dźwiękiem.

- Rozwój fizyczny dzieci pracują nad rozwojem motoryki. Odkrywają, że ich ciała mogą poruszać się na wiele sposobów. Dzięki zadaniom ruchowym mogą poprawiać koordynację, równowagę oraz działanie dużych grup mięśniowych. Wzmacnianie mniejszych mięśni odbywa się natomiast podczas gry na instrumentach.

- Rozwój umysłowy dzieci używają logiki oraz rozumowania podczas wykonywania różnych zadań na zajęciach. Muszą wyobrazić sobie wiatr, który sprawia że chusta powiewa, czy też zastanowić się, który instrument wyda dźwięk podobny do grzmotu. Uczą się pojęć liczbowych oraz rytmu poprzez klaskanie dłońmi lub tupanie stopami. Powinny także ćwiczyć zdolność myślenia symbolami.

Dziko zapraszamy!

Opinie

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl