stat
Impreza już się odbyła

El Clasico: Real - Barcelona

Señoras y Señores, Maverick zaprasza na wydarzenie, które w świecie futbolu nazywane jest najważniejszym derbami na świecie.

W tym sezonie obu drużynom idzie w Primera Division mocno w kratkę, pomimo tego i tak liderują z dość bezpieczną przewagą nad tradycyjnym peletonem w postaci Atletico i reszty. Barcelona prowadzi o 2 punkty, do końca nie zostało już wcale tak dużo spotkań, stąd najbliższe będzie meczem o 6 punktów, meczem, który może rozstrzygnąć mistrzostwo Hiszpanii w tym sezonie.

Zapraszamy więc do wspólnego kibicowania podczas niedzielnego Gran Derbi Europa, niezależnie od przynależności klubowej, a wiemy, że kibiców obu drużyn jest u nas dość sporo., zarówno z danych miast, jak i bardziej lokalnie zorientowanych.

Ze swojej strony zapewniamy 16 kranów z najlepszym rzemieślniczym piwem i szamę, która zadowoli nawet wygłodniałych i rozgrzanych emocjami fanów piłki nożnej.

Rezerwacje na messengerze lub pod numerem tel 536-803-889.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl