stat
Impreza już się odbyła

El Clasico: Real - Barcelona

Señoras y Señores, Maverick zaprasza na wydarzenie, które w świecie futbolu nazywane jest najważniejszym derbami na świecie.

wrz 24

czwartek, godz. 20:00

Gdańsk, Sopot,
bilety 2-25 zł
maj'21 26

środa, godz. 21:00

W tym sezonie obu drużynom idzie w Primera Division mocno w kratkę, pomimo tego i tak liderują z dość bezpieczną przewagą nad tradycyjnym peletonem w postaci Atletico i reszty. Barcelona prowadzi o 2 punkty, do końca nie zostało już wcale tak dużo spotkań, stąd najbliższe będzie meczem o 6 punktów, meczem, który może rozstrzygnąć mistrzostwo Hiszpanii w tym sezonie.

Zapraszamy więc do wspólnego kibicowania podczas niedzielnego Gran Derbi Europa, niezależnie od przynależności klubowej, a wiemy, że kibiców obu drużyn jest u nas dość sporo., zarówno z danych miast, jak i bardziej lokalnie zorientowanych.

Ze swojej strony zapewniamy 16 kranów z najlepszym rzemieślniczym piwem i szamę, która zadowoli nawet wygłodniałych i rozgrzanych emocjami fanów piłki nożnej.

Rezerwacje na messengerze lub pod numerem tel 536-803-889.

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl