• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Enjoy the game - otwarte zajęcia sportowe dla dzieci

Enjoy The Game to sportowy projekt skierowany do dzieci w wieku od 3 do 7 lat. Program oparty jest na wzorcach szkolenia na całym świecie i dostosowany do potrzeb dzieci w wieku przedszkolnym. To zabawowe zajęcia ogólnorozwojowe, przy których często towarzyszą piłki.

- Najważniejsze jest dla nas, aby dziecko przyszło na zajęcia z uśmiechem i z uśmiechem z nich wyszło. Dbanie o rozwój sportowy już od wczesnego wieku jest niezwykle istotne, ale jeszcze ważniejsze jest to, aby takie zajęcia były odpowiednio prowadzone. Muszą być efektywne, bezpieczne, ale przede wszystkim dawać dzieciakom radość- mówi koordynator i pomysłodawca projektu Szymon Chrostowski.

Wszystkie zajęcia prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę odbywają się w formie edukacyjnych zabaw z użyciem przystosowanego do wieku dzieci sprzętu sportowego. Instruktorzy pełniący zarazem rolę animatorów stawiają na wszechstronność - uczestnicy treningów poznają podstawy m.in. piłki nożnej, piłki siatkowej, piłki ręcznej i koszykówki. Nie brakuje także ćwiczeń tanecznych.

Na bezpłatne pokazowe zajęcia Enjoy The Game zaprasza do hali gdańskiej AWFiS w sobotę 12 września od godziny 11:00 do godz. 13:00.

Szczegóły dotyczące zajęć dostępne są na stronie internetowej odraz pod numerem telefonu 517-774-714 (Szymon Chrostowski) i adresem e-mail info@enjoythegame.pl.

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl