stat
Impreza już się odbyła

Everyday Bike Tour

Lubisz jeździć na rowerze i poznawać nowe okolice? Specjalnie dla Ciebie zorganizowaliśmy wycieczkę rowerową, w czasie której poznasz najciekawsze miejsca starego Gdańska.

29 czerwca - 29 sierpnia 2021, godz. 10:00 - 18:00

Gdańsk,

w każdą środę (do 29.12), godz. 17.15

Gdańsk, Jagiellońska
Wstęp wolny
Codziennie bez względu na wiek i kondycję, możesz przyłączyć się do naszego zwiedzania - teren jest płaski i jeździ się po nim bardzo przyjemnie. Ruszaj z nami w trasę poza utartymi szlakami. Odkryjemy przed Tobą Stare Miasto, opowiemy Ci o jego zabytkach i zapuścimy się w zrewitalizowane rejony dzielnicy Dolne Miasto. Tam, wśród zieleni, kanałów i pięknej architektury posłuchasz o niezwykłych tajemnicach tej części miasta. Po drodze wjedziemy na przepiękny punkt widokowy na Górze Gradowej skąd rozpościera się oszałamiająca panorama Gdańska. Zwiedzimy forty i ruszymy dalej rowerami aż do Stoczni Gdańskiej gdzie w industrialnej przestrzeni z charakterystycznymi żurawiami w tle usłyszysz wciąż żywą i dumną historię Solidarności i walki o wolną Polskę.

Trasa usiana jest licznymi przystankami w naszych ulubionych lokalnych miejscach.

Zapisz się na wycieczkę na naszej stronie by zarezerwować miejsce lub po prostu przyjdź o 10 rano do House of Bikes na ul. Ogarnej. Wycieczki organizujemy codziennie od 1 maja.
www.polandbylocals.com/tour/cycling-round-the-gdansk-old-town

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl