• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Family Cup 2018

Sopocki MOSiR oraz Stowarzyszenie Family Cup i Koliba Sopot zapraszają do wzięcia udziału w XXIII Amatorskich Mistrzostwach Polski w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie Family Cup 2018.

cze 14-16

piątek - niedziela

Gdańsk, Brzeźno
bilety 457 - 1068 zł
Już 23 lata z rzędu startują Mistrzostwa Polski w narciarstwie i snowboardzie Family Cup dla Amatorów! To największa w Polsce impreza dla amatorów, z eliminacjami regionalnym w całej Polsce i wielkim finałem.

Oczywiście jak to bywa w tradycji naszych zawodów, do startów zachęcamy całe rodziny jak i indywidualnych narciarzy. Oprócz sprzętu i uśmiechu, zabierzcie ze sobą znajomych, rodzinę i przyjaciół - gwarantujemy dobrą zabawą dla wszystkich - zarówno uczestnikom jak i kibicom.

Zbiórka i potwierdzenie uczestnictwa w zawodach do godz. 10.45 w Biurze Zawodów na Łysej Górze
Starty poszczególnych kategorii od godz. 11.00.

Zgłoszenia do zawodów przyjmowane są w siedzibie MOSiR Sopot ul. Bitwy pod Płowcami 67 C w godz. 8.00. - 14.30. Zapisać się można również w dniu zawodów w godz. 9.00 - 10.45 i na stronie www.familycup.pl

Formularz zgłoszeniowy

Po zawodach ogłoszenie wyników, losowanie nagród niespodzianek i poczęstunek dla wszystkich uczestników zawodów.

Startować można tylko w kasku.
Ze szczegółami regulamin można się zapoznać na stronie www.familycup.com.pl

Zdjęcie: www.familycup.com.pl

Opinie

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl

Najczęściej czytane