stat
Impreza już się odbyła

Finał Coca-Cola Cup (3 opinie)

Krajowy finał 17. edycji Coca-Cola Cup odbędzie się 20 czerwca na Targu Węglowym w Gdańsku. Wydarzenie, inspirujące młodych ludzi do uprawiania sportu, zostanie zorganizowane we współpracy z Miastem Gdańsk. Jak co roku Coca-Cola Cup aktywizuje około 40 000 gimnazjalistów z całego kraju.

Organizacja finału Coca-Cola Cup 2015 na Targu Węglowym w Gdańsku to efekt współpracy firmy Coca-Cola z Miastem Gdańsk. Projekt wpisuje się w ideę partnerstwa publiczno-prywatnego, która ma na celu promowanie aktywności fizycznej, zwłaszcza wśród młodych ludzi, co jest jednym z priorytetów zarówno firmy Coca-Cola, jak i Miasta.

9:00 Otwarcie Wielkiego Finału Coca-Cola Cup 2015
Wśród gości będzie Robert Lewandowski, Robert Korzeniowski oraz Ania Jakubowski
Otwarcie Stref: Aktywnego Życia, Pop-up Store, strefy grillowej
Targ Węglowy w Gdańsku
10:00 Rozpoczęcie relacji z meczów finałowych Coca-Cola Cup 2015
13:00 Koncert Margaret
13:30 Relacje z meczów finałowych Coca-Cola Cup 2015
20:00 Ceremonia dekoracji zwycięzców Wielkie wręczanie trofeów


Sport pozytywnie wpływa na zdrowie oraz pozwala prawidłowo się rozwijać. Jest także dla młodych ludzi doskonałą platformą społeczną - pomagającą nawiązać relacje z rówieśnikami, kształtującą charakter. W społeczeństwie, które w coraz mniejszym stopniu angażuje się w zajęcia ruchowe, konieczne jest podejmowanie działań inspirujących do aktywności fizycznej ludzi w każdym wieku.

Wychodząc naprzeciw tym potrzebom, Coca-Cola inicjuje dialog z samorządami, budując partnerstwo publiczno-prywatne, mające na celu promowanie aktywnego trybu życia. Te działania dotykają wielu obszarów: infrastrukturalnego, programowego w zakresie wychowania fizycznego i zajęć dodatkowych, a także wsparcia dla osób i organizacji propagujących aktywność fizyczną.

Podczas finału 20 czerwca na Targu Węglowym w Gdańsku stanie boisko z naturalną trawą - tam odbędą się decydujące mecze tegorocznej edycji Coca-Cola Cup. Do dyspozycji kibiców będzie oddana trybuna, z której będzie można oglądać rozgrywki i dopingować młodych zawodników. Wśród kibiców będzie między innymi ambasador projektu - Robert Lewandowski. Ponadto każdy odwiedzający będzie mógł skorzystać z licznych atrakcji w sąsiadującej z boiskiem Strefie Aktywnego Życia - porozmawiać z ekspertami i dowiedzieć się, jak żyć zdrowo i aktywnie na co dzień, a także spróbować swoich sił w różnych zabawach i dyscyplinach sportowych. Wydarzenie uświetni również koncert młodej gwiazdy polskiej sceny muzycznej.

Oficjalnym Partnerem finału Coca Cola Cup jest Volkswagen Plichta

Przeczytaj także

Opinie (3)

 • Masakrrrrrrra

  Byłam na festynie coca cola cupi nadal nie mogę uwierzyć w to co widziałam ochrona to jakaś kpina stare śmierdzące cepy!!!!!! Małe niskie żule, przepite gęby.!!! . Więc pytam się gdzie z takimi zboczeńcami do dzieci?!!! Fuj dawno takich zuli nie widziałam wstyd pewnie z ulicy za zeta ich wzięli.!!! Więcej dzieci tam nie wezmę!!!!!!!.

  • 4 4

 • O jezu jezu

  też byłam chodziło mi tylko o darmową cole ale to prawda te ochroniarze jak i cała impreza to żenada zero organizacji!!!!!!

  • 3 3

 • Gimnazjum nr 12 z Gdańska Mistrzem województwa pomorskiego Coca Cola Cup 2015

  Tak do wiadomości: Województwo pomorskie będzie reprezentowała szkoła z Gdańska - Gimnazjum nr 12

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl