• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Fitprezenty dla fanów siłowni. Praktyczne pomysły

dak.
17 grudnia 2022, godz. 15:30 
Opinie (12)
Praktyczne fitprezenty dla fanów siłowni i nie tylko. Praktyczne fitprezenty dla fanów siłowni i nie tylko.

Rolery, wałki, shakery, torby sportowe, gumy oporowe, lunch boxy, a nawet i vouchery to część propozycji na prezent pod choinkę dla maniaków siłowni, ale i nie tylko. Jeśli nie macie jeszcze pomysłu, to ten poradnik powinien rozwiać wasze wątpliwości. Skupiliśmy się na tych najbardziej praktycznych, których ceny zaczynają się od kilku i kilkunastu zł.Wielomilionowe kary dla sieci fitness. "Dzięki zmowie nie obawiały się konkurencji"Czy masz już prezenty dla najbliższych?

Boże Narodzenie tuż-tuż, a wciąż szukasz prezentów dla osoby, która lubi spędzać czas w siłowni? Spieszymy z pomocą i podsuwamy wam nasze propozycje.

ShakerPrzedmiot, z którym maniacy aktywności fizycznej się nie rozstają. Najczęściej służą do rozdrobnienia w nim suplementów, jak biało czy aminokwasy. Dlatego też warto wybrać te z "sitkiem", które dokładnie rozdrobni produkty. W zależności od wyboru ich pojemność wynosi od 300 do 700 ml. Dodatkowym wyróżnieniem mogą być specjalne hasła bądź grafiki, które można na nich umieszczać. Ceny zaczynają się już od kilku złotych.

Shakery Shakery

Torba sportowaTych nigdy za wiele. Zwłaszcza jeśli korzysta się z niej codziennie. Nierzadko jest mocno eksploatowana, więc taki prezent może przydać się w przypadku niespodzianki, jaką mogłoby być np. rozerwanie się poprzedniego egzemplarza.

Nowe lodowisko w Trójmieście już czynneW większości przypadków jej wielkość wynosi ok. 60-65 litrów, dzięki czemu możemy pomieścić jej wszystkie niezbędne rzeczy treningowe, jak: koszulki, spodenki, ręczniki czy buty. Ważne, aby miała zarówno regulowany pas na ramię, jak i uchwyt na ręce. Ceny zaczynają się już od kilkudziesięciu złotych.

Torby sportowe Torby sportowe

Lunch boxDieta jest kluczowym elementem życia sportowca, zatem warto posiadać specjalny pojemnik, w którym można przechowywać żywność. Zazwyczaj posiadają one specjalne przegrody, dzięki czemu można selekcjonować składniki. Wykonane są z różnych materiałów, ale żaden z nich nie powinien sprawiać problemu, aby włożyć go np. do lodówki. Ceny zaczynają się już od kilku złotych.

Lunch boxy Lunch boxy

Wałki i rolleryKolejny niezbędnik w życiu sportowca, który trenuje dość często. Do wyboru jest ich cała masa: piłeczki, duoball czy wałki piankowe o różnym stopniu twardości i kształcie. Są świetnym sposobem na zakwasy po intensywnym treningu, ponieważ zmniejsza ilość kwasu mlekowego w mięśniach.

Świąteczne prezenty: największe zaskoczenia i rozczarowaniaOczywiście takowe są też w siłowniach, ale zawsze lepiej mieć swój. Po pierwsze z uwagi na higienę, a po drugie, rollery, z których dziennie korzysta kilkanaście lub kilkadziesiąt osób, szybciej się zużywają. W zależności od rodzaju ceny zaczynają się od kilkudziesięciu złotych.

Wałki i rollery Wałki i rollery

Gumy oporoweElement, który przydaje się szczególnie w rozgrzewce oraz w treningu poza siłownią. Później mogą służyć także do kształtowania mięśni dolnych i górnych partii ciała. Ponadto można na nich budować siłę i technikę. Ceny zaczynają się od kilkunastu złotych.

Gumy oporowe Gumy oporowe

Vouchery do siłowniTo dobry pomysł na prezent, o ile wiemy z której siłowni korzysta osoba, której byśmy mieli go podarować. Jeśli ten warunek jest spełniony, a także wiemy, kiedy mija termin ważności karnetu, wówczas może okazać się trafionym upominkiem.
dak.

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (12)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Dzień Dziecka z przewodnikiem: gdańskie baśnie i legendy (1 opinia)

wykład / prezentacja, spotkanie, spacer

1000 Aniołów o wschodzie słońca IV edycja

28, 111, 222, 333, 555 zł
imprezy i akcje charytatywne, zajęcia rekreacyjne, morsowanie

(Ty)Dzień Dziecka w Muzeum Emigracji

warsztaty, zajęcia rekreacyjne

Forum

Najczęściej czytane