stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Flash Mob w Aquastacji

6. listopada w Aquastacji odbędzie się pierwszy w Polsce Flash Mob w wodzie. Układ taneczny wykona kilkaset osób w wodzie oraz na terenie całej pływalni. Do tej pory tego typu wydarzenia były organizowane wyłącznie w wielkich parkach, na dworcach oraz innych tego typu miejscach publicznych.

lut 9

środa, godz. 20:00

Gdańsk,
bilety 70 zł
Aquastacja to obiekt sportowy, w którym mieszczą się 3 baseny ( 1 duży - 25 m, 2 małe niecki - 12m), strefa saun, sala multisportowa oraz kawiarnia. Obiekt jednym z najnowocześniejszych kompleksów sportowych w Trójmieście.

- "W naszym obiekcie tworzymy społeczność, która motywuje nas do ciągłych działań. W tym roku jednym z największych i najbardziej ekscytujących wydarzeń będzie Flash Mob w basenie." - mówi organizator

Głównymi aktorkami wydarzenia będą członkinie grupy Aquaart - pływanie synchroniczne, oraz pracownicy i przede wszystkim klienci Aquastacji.

Wydarzenie zostanie nagrane przez profesjonalną ekipę filmową.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Informacje

Reklama

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl