• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Gdańsk Południe na Start - otwarte treningi

Gdańsk Południe na START: Ujeścisko-Łostowice, Chełm, Orunia Górna, Jasień oraz Decathlon zapraszają na otwarte treningi dla każdego w dniach 14-20 października 2019 roku.

cze 2

niedziela, godz. 9:30

Gdańsk Żabianka, ul. Gdyńska 7
bilety 20-27 zł
ulgowy 2-18 zł
przedsprzedaż 2-20 zł

w każdą sobotę (do 28.12), godz. 09:00

Gdańsk, Juraty 5
Wstęp wolny
Tradycyjnie już, w związku z dużą liczbą naszych aktywności, na początku tygodnia zapraszamy wszystkich do udziału w wydarzeniu.

W tym tygodniu jak zwykle jest na bogato!

PONIEDZIAŁEK (14 października)
18.00 - gimnastyka ogólnorozwojowa - trening obwodowy - pilotażowo przez kolejne dwa tygodnie odbywać się będzie w gościnnych progach Fit Klub - Trójmiasto Ul. Warszawska 100/u6, 80-180 Gdańsk o godz. 18.00.

Zajęcia oczywiście bezpłatne, wystarczy zabrać ze sobą wygodny strój i obuwie jak na załączonym rysunku oraz dobre chęci i humor
Zapisy pod postem
https://www.facebook.com/gdanskpoludnienastart/posts/502330500590256

WTOREK (15 października)
18.00 - trening biegowy (początkujący) - zbiórka przy boisku na zbiorniku Madalińskiego (ul. Wilanowska Chełm)
18.00 - trening biegowy - zbiórka przed Decathlon Kartuska (Jasień)

ŚRODA (16 października)
13.00 - zdrowy kręgosłup dla mam z dziećmi - miejsce zajęć : ul. Krzemowa 2- I piętro (budynek Spółdzielnia Mieszkaniowej "ORUNIA")
18.00 - Nordic Walking - zbiórka zbiornik retencyjny Świętokrzyska II (parking) od ul. Bergiela na mecie Parkrun Gdańsk Południe (Ujeścisko-Łostowice)

CZWARTEK (17 października)
- 18.00 - trening biegowy (średnio i zaawansowani) - zbiórka meta Parkrun Gdańsk Południe zbiornik retencyjny Świętokrzyska II (parking) ul. Bergiela w Gdańsku

PIĄTEK (18 października)
10.00 - BuggyGym (aktywizujące spacery z wózkami dla mam) - zbiórka przy zbiorniku Augustowska (Orunia Górna przy pętli Havla)

SOBOTA (19 października)
9.00 - trening biegowy z morsowaniem - start godz. 9.00 parking na końcu ul. Hallera (Brzeźno) Gdańsk (jeśli chcesz tylko przyjechać na mosowanie, bądź rozgrzany na parkingu ok. godz 10.45 (wszyscy razem wejdziemy do wody)

NIEDZIELA (20 października)
9.00 - kolarstwo (jeśli warunki pozwolą to jeszcze szosowe ale zapraszamy również na MTB) start (parking przy zbiorniku retencyjnym Świętokrzyska II ul. Bergiela)
11.00 - kolarstwo MTB - zbiornik Augustowska Gdańsk @WiktorStankiewicz https://www.facebook.com/events/488227695061444/


Przybywajcie, trenujcie, integrujcie się i podajcie dalej - niech się dzieje!

---

W treningu uczestniczą tylko osoby zapisane na wydarzenie po zapoznaniu się z warunkami uczestnictwa!
https://www.facebook.com/events/2389601721356671/

W czasie zajęć rowerowych/kolarskich uczestnik jest zobowiązany za każdym razem do wcześniejszego zapoznania się z przebiegiem trasy, jej trudnością i dostosowuje dystans do swoich możliwości. Zabieramy jak zwykle sprawne rowery, naładowane telefony (najlepiej z nawigacją ułatwiającą samodzielny powrót), odpowiednią odzież, napoje w bidonach i $ na ich uzupełnienie po drodze, coś energetycznego na ząb (np. banany, kanapka z miodem, batonik), zapasowe dętki, kaski i b.dobry humor. Na treningu obowiązują przepisy o ruchu drogowym. Pamiętajcie o jeździe (kolarstwo) w grupach max. 10 par! i odstępach pomiędzy nimi dla samochodów!

Uczestnik wydarzenia oświadcza, że jest zdrowy, zdolny do wysiłku i nie ma żadnych przeciwwskazań lekarskich do udziału w treningu w dyscyplinach sportowych typu wytrzymałościowego, bierze w nim udział na własną odpowiedzialność i w razie wypadku lub powstałej szkody związanej z treningiem, nie będzie występować z roszczeniami odszkodowawczymi wobec Organizatora lub osób działających w jego imieniu.

Zgłoszenie swojego uczestnictwa przez uczestnika oznacza, że rozważył i ocenił charakter, zakres i stopień ryzyka wiążącego się z uczestnictwem w treningu, w tym zagrożenie wypadkami, możliwość odniesienia obrażeń ciała i urazów fizycznych (w tym śmierci), a także szkód i strat o charakterze majątkowym i dobrowolnie zdecydował się podjąć to ryzyko.

Uczestnik, przystępując do zajęć wyraża tym samym zgodę na wykorzystywanie przez Organizatora zdjęć i materiałów wideo z wizerunkiem uczestnika, wykonanych podczas zajęć, do własnych działań marketingowych i promocyjnych i nie będzie z tego zgłaszać żadnych roszczeń.

Informacja o biletach

- wymagana zapisy - szczegóły w programie

Opinie

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl