• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Gdańskie Rodzinne Zawody na Kółkach (7 opinii)

Gdańskie Rodzinne Zawody na Kółkach to propozycja dla gdańszczan, którzy na co dzień poruszają się na kółkach poruszanych siłą własnych mięśni. Nie ma znaczenia czy jest to rower, hulajnoga, czy wózek z pociechą. Chodzi o ruch, aktywność a przy okazji wspólną zabawę. To wszystko czekać będzie na chętnych 2 lipca, na Gdańskim Stadionie Lekkoatletycznym i Rugby.

W programie imprezy przygotowanej przez Gdański Ośrodek Sportu wspólnie ze szkółką kolarską Belta Team oraz Fundacją My to Mamy znajdą się m.in. zawody dla rodziców z pociechami w wózkach - wyścigi na dystansach 100 oraz 400 m, wyścigi dla najmłodszych na hulajnogach i rowerkach biegowych. Młodzież będzie rywalizować na rowerach na dystansach 400 lub 800 m, w zależności od kategorii wiekowej. Dla młodzieży od 16. roku życia oraz dorosłych przewidzianych jest wyścig na 800 m, czyli 2 okrążenia bieżni. Będzie również nietypowa konkurencja - jak najwolniejsza jazda na dystansie 10 m. Pomiar czasu będzie odbywał się z wykorzystaniem profesjonalnego, sportowego systemu pomiaru czasu. Wszystkie konkurencje odbędą się na Stadionie Lekkoatletycznym i Rugby przy al. Grunwaldzkiej 244.

Aby wziąć udział w zawodach wymagana jest rejestracja elektroniczna na stronie www.elektronicznezapisy.pl. Dodatkowo będzie można zgłosić się do zawodów w dniu imprezy, do godz. 10:30. Sam udział w imprezie jest bezpłatny.

Na najlepszych czekać będą puchary. Przewidziany jest również konkurs on-line na telebimie o zdrowiu. Do wygrania atrakcyjne nagrody.

Niedziela, 2 lipca 2017 r.
godz. 10:00 - 15:00

Rodzice i dzieci do 6 roku życia - prowadzący: MY TO MAMY
Wyścig wózków w chodzie na 100 m - bieżnia
Wyścig wózków w biegu na 400 m - bieżnia
Wyścig na hulajnogach i rowerkach na 30 m
12:00 - start zawodów dla dzieci w wieku szkolnym

Dzieci i młodzież do 15 lat - prowadzący: BELTA TEAM
Wyścig rowerowy na 400 m dla dzieci 6-9 lat
Wyścig rowerowy na 800 m dla dzieci 10-12 lat
Wyścig rowerowy na 800 m dla młodzieży 13-15 lat
Wyścig rowerowy na 800 m - od 16 do +100 lat
Jazda na czas (kto wolniej) na dystansie 10 m - od 10 do +100 lat

Konkurs ON LINE o zdrowiu na telebimie

Organizator: Gdański Ośrodek Sportu
Partnerzy: Fundacja My To Mamy, Belta Team Gdańsk

Przeczytaj także

Opinie (7)

 • Da się za darmo? (1)

  Da się anie wpisowe 30, 50, 100 kto da więcej?!?
  Fakt organizuje miasto a dziwni ludkowie to tylko o zysku myślą dla siebie.

  • 5 3

  • Może i da się ale organizacja to jakaś porażka i kpina z uczestników. Nikt nic nie wie. Opóźnienia ogromne. To miała być zabawa dla maluszków a nie meczarnia. I zamiast 30 metrów nagle okazało się że będzie prawie 300.

   Nie tak to powinno wyglądać.

   Zdecydowanie wolę zapłacić i przynajmniej cieszyć się z organizacji i upominku dla każdego dziecka.

   • 1 1

 • Organizacyjna porażka (1)

  Jak można było "zepsuć" taką imprezę? Totalne nieporozumienie jeśli chodzi o organizację i logistykę. Opóźnienie, chaos komunikacyjny, brak osoby decyzyjnej. Po co były w ogóle te zapisy elektroniczne, skoro i tak od nowa trzeba było zapisywać się w dniu imprezy ( co spowodowało już na wstępie opóźnienie, potem już było tylko gorzej ). Nikt z prowadzących nie był w stanie określić, kiedy dzieci mogą rozpocząć wyścigi w swojej kategorii. Dzieci ( 1-4 latki) były zmęczone długim oczekiwaniem na swoją kolej . Szkoda ,że nikt z prowadzących nie pochylił się chociaż dzień wcześniej nad pomysłem, jak sprawnie poprowadzić taką imprezę. Odbyło się to na zasadzie " jakoś to będzie":(.

  • 3 2

  • kto sie zapisal elektronicznie

   ...ten byl zapisany i nieprawda jest, ze musial to robic ponownie. Zapisac sie "analogowo" musieli ci, ktorzy zapisywali sie na miejscu w dniu imprezy i tu rzeczywiscie pojawil sie problem z opoznieniem, bo z kartek organizatorzy musieli przepisac dane do komputera.
   Poza tym bylo bardzo fajnie i sympatycznie, byl mini placyk zabaw, zaadaptowana piaskownica i materace, gdzie dzieci mogly troche "zabic czas". Dla nas, procz malego zgrzytu w rejestracja zawodnikow, ogolnie bardzo fajna impreza!

   • 0 0

 • Organizacyjna klapa (2)

  Wszystko zaczęło się z godzinnym opóźnieniem, maluszki były już znudzone i zniecierpliwione oczekiwaniem na start. Organizacyjny chaos. Dwa razy ustawiano maluszki na starcie, po czym kazano im zejść, bo odbywał się wyścig wózków po cały okrążeniu. Informacje na stronie nie zgadzały się z rzeczywistością. Miał być wyścig na 30 m, a był na 300 m, miały być medale tylko za 3 pierwsze miejsca, a były dla wszystkich dzieci, aczkolwiek nie doczekałam się na wręczenie medali dzieciom, gdyż były już tak zmęczone i wynudzone oczekiwaniem , że pojechaliśmy do domu. Szkoda, że nikt nie przemyślał wcześniej planu zawodów, aby oszczędzić dzieciom, albo urozmaicić chociażby zabawą czas oczekiwania na start. Sam wyścig - radocha dla maluchów, ale to co wokół masakra....

  • 0 1

  • (1)

   Pewnie medale były dla wszystkich bo na koniec nie wiele dzieci już zostało. Jak po wyścigu pytaliśmy organizatorów to jedni i drudzy mówili że nagrody są tylko za pierwsze 3 miejsca.
   Dlatego my nie czekaliśmy.

   • 0 0

   • owszem - nagrody

    Nagrody byly za pierwsze trzy miejsca, ale medale byly dla wszystkich. Dostalismy medal zaraz po dotarciu do mety, zreszta tak jak i pozostali zawodnicy w naszej kategorii.

    • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl