stat
Impreza już się odbyła

Gdańskie Warsztaty K-Pop #2

Witam wszystkich zainteresowanych! Chciałabym Was zaprosić na kolejne warsztaty taneczne k-pop prowadzone przeze mnie w Gdańsku! Podczas soboty 5 października będziemy tańczyć do Kill This Love - Blackpink!

wrz 28

wtorek, godz. 17:15 - 18:30

Gdańsk,
Wstęp wolny

Rozkład warsztatów 2-godzinnych:
- Rozgrzewka (rozciąganie + budowa mięśni)
- Technika (izolacje, itd.)
- Nauka i trenowanie choreografii
- Nagranie (opcjonalnie)

Kilka słów o prowadzącej (Sara Gajzler):

Trenowałam ponad 8 lat pod okiem profesjonalistów w szkole baletowej, a na scenie tańczę już 14 lat. Swoje pierwsze warsztaty poprowadziłam w wieku 15 lat, rok później zostałam instruktorką w gdańskim studio. W 2016 zostałam zaproszona do Korei na nagranie filmowe produkcji CJ Entertainment. Potem przeprowadziłam się do Londynu, zaczęłam uczyć i choreografować również tam. W 2019 wyleciałam do Seulu po raz kolejny, gdzie zostałam trainee w niedużej wytwórni. Występowałam w Korei na festiwalach oraz koncertach światowych dj-ów w Paradise City. Na ten czas wróciłam do Polski. Chcę się dzielić z Wami moją pasją, wiedzą i doświadczeniem!

Ważne informacje:

2-godzinne warsztaty to koszt 35 zł
(odliczona kwota płatna gotówką przed wejściem na salę)

Jeśli macie pytania proszę śmiało je zadawać w postach lub prywatnie!

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl