• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Gdyński Samochodowy Rajd Matek

Już 18 czerwca, przy Festynie Motoryzacyjnym Automobilklubu Morskiego, zostanie zorganizowany 5. Gdyński Samochodowy Rajd Matek.

cze 14-16

piątek - niedziela

Gdańsk, Brzęźno
Start wydarzenia: 18.06 (niedziela) godzina 11:00.

Na piątą, jubileuszową edycję, przygotowano wiele atrakcji, w których będzie można sprawdzić swoje umiejętności, ale też wiedzę na temat motoryzacji, a przy tym świetnie się bawić! Jazda gokartami, test Stewarda, konkurencje sprawnościowe oraz inne atrakcje-niespodzianki sprawiają, że jest to idealna propozycja, by ponownie świętować Dzień Matki.

Wszystkie uczestniczki będą miały do pokonania, własnymi pojazdami, trasę ulicami Gdyni, na której zlokalizowane będą punkty z próbami sprawnościowymi i zadaniami. Kto zbierze najmniej punktów karnych i uzyska najlepsze wyniki zwycięży.

Uczestnicy startować będą w dwuosobowych zespołach (załogach) w rolach: kierowca oraz pilot. Kierowcą musi być kobieta, a w załodze musi być matka. Dlatego zgłaszać mogą się wszystkie kobiety, a pilotami mogą być również panowie. Pilot musi mieć ukończony 18 rok życia. Wpisowe wynosi 60 zł.

Dla zwycięskiej załogi, autoryzowany dealer Skoda PLICHTA, przygotował niezwykłą nagrodę. Voucher na weekend z dowolnym modelem Skody z bakiem zatankowanym pod sam korek! Warto zapisać się już dziś - więcej szczegółów oraz formularz zgłoszeniowy na stronie www.rajdmatek.ploraz na www.facebook.com/RajdMatek.

Zapisy trwają do 16.06 (piątek).

Organizatorem wydarzenia jest Automobilklub Morski.
Wydarzenie jest dofinansowane przez Miasto Gdynię.

Informacja o biletach

wpisowe 60 zł

Opinie

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl