• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
Aktualna edycja
Nordic walking

Gdyńskie Poruszenie: Nordic Walking

W ramach Gdyńskiego Poruszenia zapraszamy na wspólne treningi nordic walking - co tydzień w środę o godzinie 19:00 na Bulwarze Nadmorskim im. Feliksa Nowowiejskiego przy Contrast Cafe.

Zajęcia przeznaczone są dla... każdego! Dla kobiet, mężczyzn, młodszych i starszych. Wystarczy tylko wyjść z domu i stawić się punktualnie na zbiórkę. Nie masz kijków? Żaden problem. Zapewniamy możliwość darmowego korzystania z wypożyczalni.

Przygodę z nordic walking możesz zacząć w każdej chwili. Jesteś początkujący? Możesz liczyć na pomoc profesjonalnych instruktorów.

Gorąco zachęcamy wszystkich do wspólnych, aktywnych spacerów na świeżym powietrzu! Masz okazję zrobić coś dla siebie, spędzić miło czas, a także zawrzeć nowe znajomości.

Sprawdź też pozostałe zajęcia sportowe w Gdyni!

Przez cały 2014 rok w ramach Gdyńskiego Poruszenia będzie można wziąć udział w darmowych treningach, które poprzednio organizowane były w cyklu cotygodniowych zajęć sportowych. Każde spotkanie prowadzone jest przez profesjonalnych, pełnych uśmiechu instruktorów.

W programie m.in. bieganie, joga, fitness dla seniorów, tai chi. Jak zawsze zapraszamy także na sobotnie spotkania Parkrun Gdynia. Zapraszamy!

Przeczytaj także

Opinie

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl