wiadomości

stat

Gdyńskie Poruszenie dotarło nawet do bunkrów

Na kolejnym Gdyńskim Poruszeniu stawiło się około 40 osób
Na kolejnym Gdyńskim Poruszeniu stawiło się około 40 osób fot. Dariusz Rybacki/GOSiR

Ostatnia środa miesiąca w Gdyni - jak zwykle - równa się potężnej dawce pozytywnych emocji i ciekawych aktywności na świeżym powietrzu. Projekt Gdyńskiego Poruszenia już na stałe wpisał się w kalendarzu gdynian, którzy z ogromną chęcią biorą udział w nietypowych rozgrzewkach. Tym razem trening odbył się w Adventure Park Kolibki.fot. Dariusz Rybacki/GOSiR
fot. Dariusz Rybacki/GOSiR
Gdyński Ośrodek Sportu i Rekreacji treningi tematyczne organizuje od kwietnia. Na czym dokładnie polegają zajęcia? Mieszkańcy zbierają się w dość nietypowych miejscach, w których biorą czynny udział w ćwiczeniach prowadzonych przez niekonwencjonalnych instruktorów, np.: komandosów na plaży w Babich Dołach, rugbistów na stadionie Narodowym czy strażaków w komendzie miejskiej PSP.

Gdyńskie Poruszenie z komandosami Formozy

W ostatnią środę lipca około 40 uczestników stawiło się w gdyńskim parku rozrywki w Kolibkach. Cel? Surwiwalowy trening pod okiem miejscowych instruktorów, którzy na co dzień pełnią rolę animatorów ekstremalnych "zabaw".

- Już po raz trzeci biorę udział w przygotowanych zajęciach. Dzisiaj jest strasznie duszno i gorąco. Dlatego też ćwiczenia, choć łatwe - to przez trudne warunki atmosferyczne sprawiają sporo trudności. Jak zwykle jestem zadowolona, oby więcej takich wydarzeń - zdradza stała uczestniczka Gdyńskiego Poruszenia.

Gdyńskie Poruszenie ze strażakami

Pomimo 30-stopniowego żaru lejącego się z nieba, dzielni uczestnicy wzorowo przebrnęli przez niełatwą rozgrzewkę. Organizatorzy przygotowali dla aktywnych gdynian m.in.: ściankę wspinaczkową, szereg leśnych przeszkód, bunkry czy siatkę rozpiętą między drzewami.

GOSiR już teraz zaprasza zainteresowanych na sierpniowe Gdyńskie Poruszenie. Jaka niespodzianka czekać będzie na mieszkańców Gdyni za miesiąc? Tradycyjnie już, kolejne miejsce owiane jest tajemnicą, a o szczegółach dowiemy się wkrótce.

Opinie (15)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl