wiadomości

Gdzie wybrać się na basen i fitness w święta?

Miejskie pływalnie lub otwarta ostatnio Aquastacja, są w Wielkanoc zamknięte. W tym okresie do dyspozycji pozostają baseny hotelowe lub Aqua Park w Sopocie.
Miejskie pływalnie lub otwarta ostatnio Aquastacja, są w Wielkanoc zamknięte. W tym okresie do dyspozycji pozostają baseny hotelowe lub Aqua Park w Sopocie. fot. Wojciech Mundt

Jeśli pogoda pozwoli, a z nią podczas świąt wielkanocnych ma być różnie, to w tym okresie rozruszać można się na plaży, w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym, Parku Reagana, na Bulwarze Nadmorskim, czy w jakimś innym, ciekawym miejscu w Trójmieście. Ci, którzy lubią spalać kalorie w klubach fitness lub na basenach, w Wielkanoc znajdą coś dla siebie.Czy podczas świąt będziesz aktywny fizycznie?

chętnie skorzystam z oferty klubów fitness lub wybiorę się na basen 19%
tak, ale tylko na spacerze 31%
w tym okresie aktywność fizyczna tylko na świeżym powietrzu 28%
mam zamiar odpoczywać, a nie się męczyć 22%
zakończona Łącznie głosów: 162
Choć w czasie Wielkanocy większość siłowni i miejsc ze zorganizowanymi zajęciami ruchowymi jest zamknięta, znajdziemy też takie, w których nie usłyszymy zdania "w tych dniach świętujemy". Ale nie w niedzielę, gdy wszystko jest zamknięte. Wówczas fani fitnessu i siłowni muszą skorzystać z domowych sprzętów lub tych znajdujących się na świeżym powietrzu.

Do klubów możemy się jednak wybrać już w lany poniedziałek i zrzucić tam trochę zbędnych kalorii. W Good Luck Club za 25 zł możemy skorzystać z całej oferty, bez limitu, a posiadacze karty Benefit wchodzą tego dnia bez dodatkowych opłat. Klub otwarty jest od godz. 13. A od godz. 17 do 19 odbędą się trzy treningi grupowe: TBC, brzuch/stretching i trening obwodowy. Dostępne są również korty do squasha.

TRÓJMIEJSKIE SIŁOWNIE I KLUBY FITNESS

W poniedziałek możemy poruszać się również m.in. w Akademosie (godz. 13-20, zajęcia zorganizowane odwołane). Pozostałe większe kluby fitness są tego dnia zamknięte.

Dla osób, którym kąpiel w zimnym Bałtyku nie sprawia jeszcze przyjemności, znajdzie się również możliwość popływania w basenie, tak w niedzielę, jak i w poniedziałek.

Pływalnia w Hotelu Posejdon otwarta jest przez cały okres świąteczny. W niedzielę, w godz. 13-21 oraz w poniedziałek, w godz. 9-21. Jednorazowe wejście to koszt 30 zł. W oba dni świąteczne do dyspozycji jest również m.in. basen hotelu Gdynia Relaxcenter, w godz. 10-21. Wejście jednorazowe kosztuje od 10 do 25 zł. Baseny hotelowe w większości są otwarte, a czy do nich wejdziemy, zależy od dostępności, o którą podczas świąt nie powinno być jednak trudno.

GDZIE NA BASEN W TRÓJMIEŚCIE?

W lany podziałek, po dniu przerwy, otwiera się również Aqua Park w Sopocie. Jest on dostępny w godz. 11-22.

Poza fitnessem czy basem święta można spędzić aktywnie także w inny sposób - sprawdź trójmiejską ofertę.

Opinie (22) 1 zablokowana

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl