• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Geocaching Party 2022

Zapraszamy Was do najpiękniejszej dzielnicy Gdyni - Orłowa. Długo zastanawialiśmy się, czy chcemy Was gościć właśnie tutaj. W tajemnicy powiemy Wam bowiem, że jest to miejsce tak urocze, że trochę obawiamy się, że uciekniecie nam na pobliską plażę lub rozejdziecie się podziwiać nadmorskie klify. Dlatego przygotowaliśmy coś specjalnego. Geocaching Party 2022 odbędzie się w rozległym parku przynależącym do zabytkowego dworu w Kolibkach (Orłowo). Co oznacza, że wszystkie te atrakcje będziecie mieli na wyciągnięcie ręki.

Atrakcje przewidziane podczas imprezy:
- integracja uczestników gry pochodzących z różnych zakątków Polski oraz z innych krajów
- uruchomienie gry miejskiej w formie Lab Caches - czyli tymczasowych skrytek wirtualnych, zapoznających graczy z ważnymi obiektami w Gdyni oraz ciekawostkami, m.in. seria "Perełki gdyńskiego modernizmu"
- warsztaty geocachingowe dla dzieci i dorosłych
- zabawy sportowe dla dzieci
- spotkania z przedstawicielami Geocaching Headquarters z Seattle, pracującymi w siedzibie firmy Groundspeak, zarządzającej grą

Geocaching to międzynarodowa gra terenowa, polegająca na poszukiwaniu w terenie skrytek (tzw. skarbów) przy pomocy odbiornika GPS. Geocache to pojemnik ukryty w terenie. Zlokalizowanie pojemnika możliwe jest dzięki posiadaniu współrzędnych geograficznych. Skrytki najcześciej są zakładane w miesjcach atrakcyjnych turystycznie. Ważny jest też pomysł na zamaskowanie skrytki.

Opinie

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl