Aktywnie po godzinach - oferta

Gimnastyka Artystyczna z Joanną Narolską | Akademia Artystyczna

Organizator Akademia Artystyczna mapa
Miejsce Gdańsk, al. Grunwaldzka 355
Grupa wiekowa dzieci
Informacje dodatkowe wejscie na kartę multisport
www https://akademiaartystyczna...
Termin Cena
  • do 24.06.2021 - wt, czw, godz. 18:00
  • od 95 do 170za karnet

Zapraszamy wszystkie dzieci na zajęcia z gimnastyki artystycznej. Zajęcia odbywają się we wtorki i czwartki o godz. 18.00 w Akademii Artystycznej

Gimnastyka artystyczna nauka bardzo efektownych i trudnych elementów, niesamowicie poprawiających zakres ciała i jego możliwości. Dzieci i młodzież poprzez stretching, technikę i naukę ewolucji ćwiczy ciało wychodząc na najwyższy stopień techniczny później owocujący we wszystkich technikach.
Na zajęciach do nauki wykorzystywane są ścieżki gimnastyczne, materace cienkie i grube, odskocznia itd. dając możliwość nauki nawet najtrudniejszych elementów w bezpiecznej formie.

Zajęcia poprowadzi dla Joanna Narolska:

Joanna Narolska w wieku 6 lat trafiła do klubu UKS Jantar Gdynia, w którym przez 10 lat trenowała gimnastykę artystyczną pod okiem trenerki Hanny Narloch. Reprezentując kadrę narodową brała udział w zawodach rangi Polski, Europy i Świata, indywidualnie, jak również w układach zespołowych – nie opuszczając czołówki. Po wielu latach treningów i sukcesów w sporcie odnalazła swoją pasję również w tańcu jazzowym oraz występowaniu na deskach Teatru. Swoją wiedzę taneczną rozwijała na licznych warsztatach, ale to Akademia Artystyczna stała się jej domem tanecznym, w którym pod okiem Magdaleny Nitka rozwijała swoje umiejętności.

Aktualnie Joanna jest zawodową tancerką, trenerem gimnastyki artystycznej oraz tańca jazzowego z wieloletnim doświadczeniem i sukcesami prowadzi swoich kursantów na najwyższe stopnie podium. Joanna Narolska jest również w ścisłym składzie Kolektywu Aka Artyst, gdzie w pełni może wykorzystać swoje niesamowite zdolności, technikę i doświadczenie. Joanna Narolska tańczyła m.in. w Spektaklu ŻycieNie, Teatrze Ulicznym z Ogniem Krańce i Lustro, Musicalu Król Lew, MUSICAL’u KOSMOS oraz MUSICALU CO TY POWIESZ, a także wzięła udział w TOURNEE MUSCIALU KOSMOS po największych miastach Polski. Aktualnie przygotowuje się kolejnych grań MUSCIALU CO TY POWIESZ. Joanna ponad to jest mistrzem Fire Show. Jest mocno uzależniona od adrenaliny, jaką wywołuje manipulacja ogniem.

ZAPISY:
http://akademiaartystyczna.com/zapisy-na-zajecia/

KONTAKT:
recepcja@akademiaartystyczna.com
tel. +48 797125216

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl