• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Gimnastyka Słowiańska dla kobiet

Każdy wtorek w Naturze Sztuki to powrót do słowiańskich korzeni. Na ten szczególny dzień przygotowałyśmy dla Was różnorodne warsztaty, które skupiają się wokół odnawiania kontaktu z przyrodą, własną kreatywnością oraz mądrością naszej Ziemi i Przodków.

Dzień zaczynamy poranną Gimnastyką Słowiańską - są to ćwiczenia dedykowane kobietom. Podczas wspólnej praktyki zatroszczymy się o nasze ciała, układ hormonalny oraz rozwój osobisty i duchowy. Wiedza o nich to dziedzictwo naszych słowiańskich Przodkiń.
SŁOWIAŃSKI WTOREK plan dnia:

9:00- 10:00 GIMNASTYKA SŁOWIAŃSKA dla kobiet
10:00- 12:30 CERAMIKA I GARNCARSTWO dla dorosłych
prowadząca Aleksandra Bartkowiak- Mil
Na zajęciach poznasz warsztat twórczy (lepienie w różnych technikach, angoby, szkliwienie, toczenie na kole garncarskim). Podczas lepienia z gliny, wyżyjesz się fizycznie w miłej atmosferze oraz stworzysz przedmioty codziennego użytku. 
16:00- 17:30 TWÓRCZE KORZENIE  zajęcia dla dzieci 8 - 10 lat
prowadząca Patrycja Firkowska
Twórcze Korzenie - to zajęcia popołudniowe dla dzieci w wieku 8-10 lat, na których podczas działań plastycznych podejmujemy tematy związane z kulturą i mitologią słowiańską, ekologią i edukacją przyrodniczą. Nie zabraknie rękodzieła, spacerów i swobodnej ekspresji
16:30- 18:00 MALI ARTYŚCI Zajęcia ogólnoplastyczne dla dzieci 8 - 10 lat
18:15- 20:15 WARSZTAT SŁOWIANKI warsztaty dla kobiet otwarte dla rodzin z dziećmi

Prowadząca Patrycja Firkowska

Przestrzeń twórcza dla kobiet, którą raz w miesiącu otwieramy dla rodzin z dziećmi. Tematyka zajęć związana jest z naturalnym cyklem pór roku, rodzimą przyrodą i korzeniami kulturowymi. Na warsztatach malujemy oraz tworzymy ceramikę i rękodzieło w otoczeniu zapachów, dźwięków i opowieści.

Twórcze Korzenie oraz Warsztat Słowianki prowadzi Patrycja.

Zapraszamy do wspólnej, twórczej podróży!
Sława!

Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    50 zł
Karnet miesięczny: 160 zł
udział w pojedynczych zajęciach: 50 zł

Opinie

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl