stat
Impreza już się odbyła

Gra w Palanta w hali

Zapraszamy na treningi gry w Palanta, organizowane przez Zespół PSPal Trójmiasto - dwukrotnych Mistrzów Polski (2019 i 2020) w tej dyscyplinie sportu.

w każdą sobotę (do 26.06), godz. 14.00

bilety 199 zł
lut 21

niedziela, godz. 8:00

Gdańsk, Trójmiejski Park...
bilety 9,99 - 24,99 zł
Palant to tradycyjna polska gra zespołowa na punkty przy użycia drewnianego kija i piłeczki, znana w naszym kraju od ponad 400 lat. W naszych treningach może wziąć udział każdy, bez względu na płeć, wiek, kondycję fizyczną, czy znajomość samej gry. Osobom, które nie miały z nią wcześniej styczności, zasady wytłumaczymy w kilka minut.

Rywalizujące ze sobą zespoły bez przeszkód mogą startować w mieszanych, damsko - męskich składach. Jest to zatem idealna forma integracji, szczególnie w atmosferze jaką tworzy nasz Team.

Trójmiejski Zespół powstał w 2015 r. i zrzeszony jest w Polskim Stowarzyszeniu Palantowym - realizującym program #palantpowraca. Cały czas bardzo dynamicznie się rozwijamy, organizując całoroczne treningi dla coraz szerszej grupy osób.

Przydatne informacje:

Zabierz ze sobą buty sportowe na halę, wygodny strój dający swobodę ruchu (krótkie spodenki, koszulka/bluza) oraz wodę. Zajęcia trwają około 90 - 100 minut.

Ze względu na organizację zajęć na hali i ograniczoną ilość uczestników, pierwszy udział w zajęciach prosimy potwierdzić poprzez wysłanie do nas wiadomości na stronie, tam też można znaleźć więcej informacji o naszych aktywnościach.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl