stat
Impreza już się odbyła

Halloween 2019 w U7

Każdego roku wiele osób czeka na to święto. A co by było, gdybyśmy powiedzieli Wam, że w tym roku w U7 Halloween potrwa aż cztery dni?! Na obu naszych obiektach bawimy się od poniedziałku do czwartku i liczymy na to,że będziecie z Nami!

Najpierw trochę teorii, co byście mieli świadomość, dlaczego świętujemy :) Dokładna geneza powstania Halloween nie jest do końca znana. Mogło to być święto rzymskie, mogło być celtyckie. Nie wiadomo. Znany jest natomiast plan Halloween. W skrócie wygląda to tak - będziecie się świetnie bawić, a buzia będzie się Wam uśmiechać jeszcze długo po zakończeniu imprezy. Bo albo będzie dobra zabawa, albo...psikus.

Według tej drugiej teorii Halloween wywodzi się z celtyckiego obrządku Samhain. Ponad dwa tysiące lat temu w Anglii, Irlandii, Szkocji, Walii i północnej Francji w ten bawiono się trochę inaczej niż teraz. Aczkolwiek też były tańce, śpiewy i picie, bo przecież żegnano lato, a witano zimę, a przy okazji obchodzono święto zmarłych.

Starczy teorii. Teraz czas na konkrety. Jakie atrakcje na Was czekają? Przede wszystkim promocje. Przez całe cztery dni.

Na recepcji:

- Przy zakupie naszej promocji "Pizza za 11" otrzymasz 0,5l piwa Okocim gratis
- Przy zakupie godziny gry w bilard otrzymasz koszyk popcornu gratis

Na barze:

- Przy zakupie wódki Stock 0,7l litr dowolnego napoju gratis!
- Halloweenowy pakiet shotów" - w cenie 66,6 zł za 15 sztuk!


W czwartek (31.10) bawimy się na całego! Każda przebrana osoba może liczyć na małą nagrodę. Będzie dużo konkursów. Będzie mnóstwo świetnej zabawy. Zadbamy o odpowiedni klimat i zapewnimy Wam rozrywkę, jakiej nie doświadczycie nigdzie indziej. Od Was oczekujemy tylko jednego... macie doskonale się bawić!

Przeczytaj także

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl