• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Halloween 2019 w U7

Każdego roku wiele osób czeka na to święto. A co by było, gdybyśmy powiedzieli Wam, że w tym roku w U7 Halloween potrwa aż cztery dni?! Na obu naszych obiektach bawimy się od poniedziałku do czwartku i liczymy na to,że będziecie z Nami!

Najpierw trochę teorii, co byście mieli świadomość, dlaczego świętujemy :) Dokładna geneza powstania Halloween nie jest do końca znana. Mogło to być święto rzymskie, mogło być celtyckie. Nie wiadomo. Znany jest natomiast plan Halloween. W skrócie wygląda to tak - będziecie się świetnie bawić, a buzia będzie się Wam uśmiechać jeszcze długo po zakończeniu imprezy. Bo albo będzie dobra zabawa, albo...psikus.

Według tej drugiej teorii Halloween wywodzi się z celtyckiego obrządku Samhain. Ponad dwa tysiące lat temu w Anglii, Irlandii, Szkocji, Walii i północnej Francji w ten bawiono się trochę inaczej niż teraz. Aczkolwiek też były tańce, śpiewy i picie, bo przecież żegnano lato, a witano zimę, a przy okazji obchodzono święto zmarłych.

Starczy teorii. Teraz czas na konkrety. Jakie atrakcje na Was czekają? Przede wszystkim promocje. Przez całe cztery dni.

Na recepcji:

- Przy zakupie naszej promocji "Pizza za 11" otrzymasz 0,5l piwa Okocim gratis
- Przy zakupie godziny gry w bilard otrzymasz koszyk popcornu gratis

Na barze:

- Przy zakupie wódki Stock 0,7l litr dowolnego napoju gratis!
- Halloweenowy pakiet shotów" - w cenie 66,6 zł za 15 sztuk!


W czwartek (31.10) bawimy się na całego! Każda przebrana osoba może liczyć na małą nagrodę. Będzie dużo konkursów. Będzie mnóstwo świetnej zabawy. Zadbamy o odpowiedni klimat i zapewnimy Wam rozrywkę, jakiej nie doświadczycie nigdzie indziej. Od Was oczekujemy tylko jednego... macie doskonale się bawić!

Przeczytaj także

Opinie

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl