• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Halloween i weekend dla aktywnych: kręgle, taniec, basen, biegi

dak.
30 października 2019 (artykuł sprzed 4 lat) 
Tegoroczne Halloween oraz pierwszy weekend listopada to wiele okazji na aktywny sposób spędzenia wolnego czasu. Tegoroczne Halloween oraz pierwszy weekend listopada to wiele okazji na aktywny sposób spędzenia wolnego czasu.

Halloween będzie pierwszym dniem długiego weekendu. Wolne będziemy mogli spędzić, np.: w kręgielni, studiu tanecznym, aquaparku lub na świeżym powietrzu podczas treningów biegowych oraz pieszych wędrówek i gier na orientację. Sprawdź, gdzie i kiedy warto wybrać się, aby wykorzystać wolny czas z innymi entuzjastami aktywności.Atrakcje sportowe w Trójmieście w Halloween i najbliższy weekend - zobacz wszystkie imprezyW ostatni tydzień października weekendowy przegląd zajęć i imprez sportowych wyjątkowo podajemy w środę ze względu na piątkowe święto zmarłych. Dzięki temu mamy szerszy pogląd na wydarzenia, które będą miały miejsce już w Halloween.

Klimat Halloween z pewnością poczujecie w U7 w Gdańsku i Gdyni. W obu obiektach od godz. 10 można zagrać w kręgle, bowling czy bilarda. Ponadto przy recepcji i barze czeka wiele promocji oraz konkursów, a każda przebrana osoba będzie mogła liczyć na nagrody. Organizatorzy zadbają o odpowiedni klimat i zapewnią wam rozrywkę. Wstęp wolny.

Tego dnia będzie można wybrać się na wieczorną wędrówkę po pracy. Najbliższa, z uwagi na Wszystkich Świętych będzie miała nieco inny charakter niż poprzednie. Tym razem oprócz ciekawych leśnych i parkowych zakamarków trasa została wyznaczona przez gdańskie nekropolie, m.in. cmentarz Nieistniejących Cmentarzy, Garnizonowy, Żołnierzy Radzieckich, dawny cmentarz parafii św. Józefa i św.Brygidy. Błysk zapalanych zniczy i świec obserwować będziecie z bliska, jak i z punktów widokowych tj.: Góra Gradowa, umocnień Parku Pofortecznego "Grodzisko" oraz Wroniej Górki. Zostanie poświęcona chwila też innym pomnikom, m.in. Żołnierzy Wyklętych i Ofiarom Tyfusu. Dystans wynosi nie więcej niż osiem kilometrów. Udział jest bezpłatny. Zbiórka o godz. 18 na placu Zebrań Ludowych, przy kasach lodowiska.

Kręgielnie w Trójmieście. Gdzie grać, ile to kosztuje?Kolejną okazją do spędzenia Halloween w stylu tanecznym będą darmowe zajęcia popping'ustudiu Siemanko w Galerii Metropolia, które poprowadzi jeden z najlepszych ludzi w swoim fachu - Batman. Ćwiczenia zaczynają się o godz. 19.

Zamiast tradycyjnego "cukierek albo psikus" będzie można wziąć udział w Aqua Spinningu o godz. 18:30 w sopockim Aquaparku. To idealne zajęcia dla każdego - wysmukl ciało, wzmocnią mięśnie i poprawią samopoczucie. Tego typu trening szczególnie polecany jest osobom, które chcą usprawnić krążenie, pozbyć się dodatkowych kilogramów i zredukować cellulit, nie obciążając przy tym stawów. To nowoczesna forma treningu cardio prowadzonego na rowerze stacjonarnym umieszczonym w wodzie. Każdy program zajęć jest kompilacją ćwiczeń ogólnorozwojowych, które angażują do pracy wszystkie partie mięśni. Nie trzeba robić wcześniejszych zapisów, wystarczy wcześniej zakupić bilet online lub w biurze. Cena to 25 zł.

We Wszystkich Świętych, w piątek, będziemy wspominać zmarłych, wśród nich również żeglarzy. Pomorski Związek Żeglarski zaprasza kluby żeglarskie i wszystkich pasjonatów żagli chcących uczcić pamięć tych, którzy odeszli na wieczną wachtę, do uroczystego złożenia kwiatów i zapalenia zniczy pod pomnikiem "Zaginionych na morzu", który znajduje się na bulwarze Nadmorskim w Gdyni (na wysokości restauracji Barracuda). Początek o godz. 10.

Z mapą warto wybrać się do parku im. Steffensów na Dzielnicową Imprezę na Orientację Harpuś. W niedzielę o godz. 10:30 na uczestników czekać będą do wyboru cztery trasy. Organizatorzy zapraszają zarówno najmłodsze szkraby, rodziny z małymi i dużymi dziećmi i prawie dorosłą młodzieżą. Doświadczeni biegacze też znajdą trasę na dobry trening. Zapisy trwają do piątku do godz. 23:59 w tym miejscu. Opłata wynosi od 1 do 25 zł.

Ścianki wspinaczkowe w TrójmieścieNie zabraknie dobrze znanych trójmiejskim entuzjastom aktywności, imprez cyklicznych. W sobotę można wziąć udział w biegach Parkrun organizowanych w Gdańsku i w Gdyni, start o godz. 9. Pięciokilometrowe trasy przez nadmorski park im. Ronalda Reagana zobacz na mapie Gdańskana Zakoniczynie w okolicach zbiorników retencyjnych Świętokrzyska 2 zobacz na mapie Gdańska oraz na bulwarze Nadmorskim zobacz na mapie Gdańska pokonywane są w świetnej atmosferze. Uczestnictwo w wydarzeniu jest darmowe, lecz przed swoim debiutem należy dokonać jednorazowej rejestracji przez internet.

Michał Bogdziewicz - trener, kolarz, jeden z czołowych trójmiejskich zawodników, zaprasza na cykl treningów kolarskich w terenie. Spotkania są realizowane przez całą jesień i zimę po to, aby wspólnie kręcić w terenie, poznając przy tym nowe, nieznane zakątki pięknych Kaszub. Dwu-, trzygodzinne treningi realizowane będą tylko po drogach szutrowych, czasami polnych, sporadycznie będą to odcinki szosowe, jednak zdecydowanie poza drogami o wzmożonym ruchu samochodów. Do treningów preferowane są rowery gravelowe, przełajowe, ale mogą być też inne, które posiadamy. Bezpłatne treningi ruszają cyklicznie co sobotę o godz. 9:30 spod serwisu DropBikes.

Bilard w Trójmieście. Gdzie grać, ile to kosztuje?Organizowane są także treningi Biegam, bo lubię, które odbywają się w każdą sobotę od godz. 9:30 na Stadionie Energa w Gdańsku zobacz na mapie Gdańska. To wspólne bieganie i ćwiczenia na poziomie dla początkujących i zaawansowanych. Zbiórka na trawniku przy Fun Arenie, wstęp darmowy. O tej samej porze organizowany jest trening również na stadionie lekkoatletycznym AWFiS przy ul. Czyżewskiego.

Tradycyjnie w niedzielę na zajęcia pod hasłem TriMama budzi Gdańsk zaprasza Natalia Wodyńska-Stosik. Trening jest skierowany do osób, które zaczynają przygodę z aktywnością sportową, jak również do tych, którzy chcą na sportowo, w przyjaznej atmosferze spędzić niedzielny poranek. O godz. 9 uczestnicy ćwiczeń rozpoczynają wspólną rozgrzewkę oraz skupiają się na technice biegowej, a następnie przechodzą do marszobiegu i biegu. Udział w zajęciach jest bezpłatny, a miejsce zbiórki wyznaczono przy rogu ul. Wróblej i Kurzej w Gdańsku.
dak.

Wydarzenia

Opinie (11) 1 zablokowana

 • Fajny ten mały na zdjęciu (2)

  • 0 9

  • ? (1)

   Chyba żartujesz?
   Rodzice powinni spojrzeć obiektywnie i zrewidować zawartość lodówki, na co idzie kieszonkowe, co dziecko zjada w szkole oraz ile ma ruchu.

   • 3 1

   • Spójrz na siebie

    • 0 2

 • jakie to żałosne (2)

  idzie Dzień Zaduszny - nie macie gdzie się wybrać?

  • 13 5

  • A to 3 dni na cmentarzu trzeba spędzić?

   • 1 1

  • nie rozumiem tego podejścia

   czy jedno wyklucza drugie?

   • 0 0

 • Polskie ,,gęsi"

  • 3 0

 • Halloween będzie pierwszym dniem długiego weekendu ???

  Czy lewacki portal zapomniał o polskim Święcie Zmarłych i Dniu Zadusznym???

  • 5 1

 • Lewicowe Średniowiecze !

  Tacy wykształceni ludzie a się w Halloween bawią! Przecież duchy nie istnieją!#?

  • 3 0

 • Chcecie imprezować w ten dzień

  to idźcie na jakąś imprezę sami lub z dzieciakami. Jest ich wtedy pełno i dla dzieciaków i dla dorosłych. Ale to żebranie po domach jest żałosne. Wczoraj co 10 minut dzwonek do drzwi.

  • 2 0

 • pierwszym dniem długiego weekendujest swieto wszystkichg świetych I tylko dlatego ten dzien jest wolny od pracy!!

  Wszystkie imprezy sportowe nie maja nic wspólnego z wymysłami marketingowymi.A cukierki jak wiadomo sa szkodliwe i a ich w szczególności wtych czasach dzieciakom niebrakuje przeciwnie maja ich nadmiar co dziennie.

  • 2 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Mikołajkowy Maraton Spinningowy

30 zł
zajęcia rekreacyjne, trening

Mikołajki z zapląsanej bajki (3-8 lat) - Borkowo

119 zł
bal, spotkanie, zajęcia rekreacyjne

Grudniowe wyzwanie treningowe dla Supermam!

zajęcia rekreacyjne, trening

Forum

Najczęściej czytane