stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Halloween na Lodowisku (1 opinia)

Mroczna tafla lodu, grobowa muzyka, upiorna obsługa, straszydła na łyżwach... Czyli - Scena Muzyczna zaprasza na imprezę Halloween na Lodowisku!

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zainauguruje sezon łyżwiarski 2015/2016 na Lodowisku Miejskim wspólną zabawą podczas imprezy Halloween, która odbędzie się 31 października 2015 roku o godzinie 19:00. 

W programie tego wyjątkowo upiornego i mrocznego wieczoru między innymi pokaz specjalny zawodników klubu sportowego SKF Iceskater - aktualnych Mistrzów Polski w konkurencji łyżwiarstwa synchronicznego w pokazie grupowym, malowanie twarzy przez profesjonale wizażystki oraz konkursy z nagrodami, m.in. na najlepsze przebranie!

O oprawę muzyczną zadba wyjątkowo przerażający tego wieczoru, znany trójmiejski Dj Fala! Nie zabraknie również stylowych dekoracji i efektownej świetlnej aranżacji obiektu na czaszy lodowiska.

Na imprezie obowiązują stroje wieczorowe i typowe przebrania halloween'owe.

Przeczytaj także

Opinie (1)

  • ostatnia taka impreza w wyznaniowym polskim kołchozie?

    • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Informacje

Reklama

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl