wiadomości

stat

Hartowanie charakterów dla dzieci. Morsowanie małych gigantów


Minusowe temperatury, lodowata woda w zatoce, do tego trening i relaks w saunie. Czekają nas ostatnie trzy soboty z zajęciami dla dzieci pt. "Hartowanie charakterów" w Sopocie, czyli morsowanie małych gigantów. Początek o godzinie 11.MORSOWANIE, CZYLI TOTALNY ODLOT DLA ZDROWIA. PRZECZYTAJ WIĘCEJ O TYM W CYKLU WKRĘCENI W SPORT

Co myślisz o morsowaniu dzieci?

dzieci są za młode na morsowanie

28%

to całkiem dobry pomysł

20%

to bardzo dobry pomysł, bo dzieci wzmacniają odporność i psychikę

52%
Co roku grono morsów, czyli ludzi uprawiających zimowe kąpiele powiększa się. Kiedyś były to pojedyncze grupki zrzeszone w klubach, dziś już nikogo nie dziwi widok 30 czy 40 osób regularnie wchodzących do lodowatej wody. Ponadto dziś morsują już wszyscy - dziadkowie, rodzice i dzieci.

W Sopocie od początku stycznia prowadzone są zajęcia z Hartowania charakterów dla dzieci, które prowadzi trener personalny Kamila Krzeska oraz Robert Ziegert. Wspomniane zajęcia odbywają się co tydzień w sobotę o godz. 11 w Saunspot & M15 sauny przy wejściu na plażę nr 15.

Z KAMILĄ KRZESKĄ MOŻESZ WYBRAĆ SIĘ ZA DARMO NA MARSZOBIEGI. SPRAWDŹ TE ZAJĘCIA W RAMACH CYKLU RUSZ SIĘ

Hartowanie charakterów to zdrowieKażdy, kto uprawia morsowanie mówi jasno - dzięki regularnym kąpielom w zimnej wodzie, mniej choruje. Od początku stycznia przez sopockie zajęcia przewinęła się imponująca liczba rodziców z dziećmi.

- Jest bardzo zimno, ale to w końcu nie wakacje. Przychodzimy na zajęcia z synem regularnie i czujemy się po nich znakomicie. Wejście do lodowatej nie należy do najprzyjemniejszych, ale po chwili idziemy do sauny i tam się relaksujemy - mówił uczestnik zajęć.
Na sobotnim treningu temperatura w saunie jest niższa ze względu na obecność dzieci. Hartowanie charakterów obejmuje: trening na plaży, kąpiel w zatoce oraz saunowanie. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku 5-14 lat a ich koszt to 30 zł/os.

Ostatnie w tym sezonie Hartowanie charakterów odbędzie się: 17, 24, i 31 marca. Należy pamiętać, by zabrać ze sobą - dwa ręczniki, strój kąpielowy, buty/skarpetki neoprenowe, czapkę i rękawiczki oraz wodę do picia.

ZOBACZ NASZ TEST SAUNY NA PLAŻY

Dodaj zdjęcie do artykułu

Opinie (71)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.