wiadomości

stat

Hartowanie charakterów dla dzieci. Morsowanie małych gigantów


Minusowe temperatury, lodowata woda w zatoce, do tego trening i relaks w saunie. Czekają nas ostatnie trzy soboty z zajęciami dla dzieci pt. "Hartowanie charakterów" w Sopocie, czyli morsowanie małych gigantów. Początek o godzinie 11.MORSOWANIE, CZYLI TOTALNY ODLOT DLA ZDROWIA. PRZECZYTAJ WIĘCEJ O TYM W CYKLU WKRĘCENI W SPORT

Co myślisz o morsowaniu dzieci?

dzieci są za młode na morsowanie 28%
to całkiem dobry pomysł 20%
to bardzo dobry pomysł, bo dzieci wzmacniają odporność i psychikę 52%
zakończona Łącznie głosów: 246
Co roku grono morsów, czyli ludzi uprawiających zimowe kąpiele powiększa się. Kiedyś były to pojedyncze grupki zrzeszone w klubach, dziś już nikogo nie dziwi widok 30 czy 40 osób regularnie wchodzących do lodowatej wody. Ponadto dziś morsują już wszyscy - dziadkowie, rodzice i dzieci.

W Sopocie od początku stycznia prowadzone są zajęcia z Hartowania charakterów dla dzieci, które prowadzi trener personalny Kamila Krzeska oraz Robert Ziegert. Wspomniane zajęcia odbywają się co tydzień w sobotę o godz. 11 w Saunspot & M15 sauny przy wejściu na plażę nr 15.

Z KAMILĄ KRZESKĄ MOŻESZ WYBRAĆ SIĘ ZA DARMO NA MARSZOBIEGI. SPRAWDŹ TE ZAJĘCIA W RAMACH CYKLU RUSZ SIĘ

Hartowanie charakterów to zdrowieKażdy, kto uprawia morsowanie mówi jasno - dzięki regularnym kąpielom w zimnej wodzie, mniej choruje. Od początku stycznia przez sopockie zajęcia przewinęła się imponująca liczba rodziców z dziećmi.

- Jest bardzo zimno, ale to w końcu nie wakacje. Przychodzimy na zajęcia z synem regularnie i czujemy się po nich znakomicie. Wejście do lodowatej nie należy do najprzyjemniejszych, ale po chwili idziemy do sauny i tam się relaksujemy - mówił uczestnik zajęć.
Na sobotnim treningu temperatura w saunie jest niższa ze względu na obecność dzieci. Hartowanie charakterów obejmuje: trening na plaży, kąpiel w zatoce oraz saunowanie. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku 5-14 lat a ich koszt to 30 zł/os.

Ostatnie w tym sezonie Hartowanie charakterów odbędzie się: 17, 24, i 31 marca. Należy pamiętać, by zabrać ze sobą - dwa ręczniki, strój kąpielowy, buty/skarpetki neoprenowe, czapkę i rękawiczki oraz wodę do picia.

ZOBACZ NASZ TEST SAUNY NA PLAŻY

Opinie (71) 6 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl