• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

I Charytatywny Bieg Kibiców Lechii Gdańsk

Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie wszystkich kibiców Lechii Gdańsk oraz fanów biegania. 6 czerwca 2021r. przy Stadionie Gdańsk, odbędzie się pierwsza tego typu impreza w historii Biało-Zielonych.

Trasa 5 km przygotowana specjalnie dla Was składała się będzie z dwóch pętli o długości 2,5 km. Oznacza to, że będziecie mieli okazję przebiec dwukrotnie wokół murawy, po której biegają piłkarze Lechii Gdańsk.

ZapisyBiorąc udział w biegu i kupując jeden z 2ch Pakietów Startowych, wspierasz Hospicjum im. ks. Dutkiewicza w Gdańsku, które opiekuje się ponad 400 pacjentami rocznie. Naszym celem jest pozyskanie środków na zakup dezynfektora sprzętu medycznego o wartości ponad 32 tys. zł, który pozwoli maksymalnie zmniejszyć ryzyko przenoszenia zakażeń i pozwoli stworzyć idealne warunki do opieki nad podopiecznymi Hospicjum.

Partnerem Głównym wydarzenia jest Energa Grupa ORLEN.

Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    49 - 99 zł
2021.05.01 - 2021.06.01
Bieg 5 km 49.00 PLN
Bieg 5 km + Koszulka S 99.00 PLN
Bieg 5 km + Koszulka M 99.00 PLN
Bieg 5 km + Koszulka L 99.00 PLN
Bieg 5 km + Koszulka XL 99.00 PLN
Bieg 5 km + Koszulka M damska 99.00 PLN

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl