• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

I Gdyński Dzień Zumby

Zumba to jedne z najpopularniejszych zajęć odbywających się w ramach Gdyńskiego Poruszenia, dlatego wraz z nadchodzącą wiosną nie może zabraknąć okazji do aktywizacji! 10 kwietnia w hali Gier Gdyńskiego Centrum Sportu odbędzie się I Gdyński Dzień Zumby.

Gorąco zapraszamy od godziny 15:00 do godziny 18:00. Wstęp bezpłatny!

Najbardziej energetyczni trenerzy Trójmiasta
W spotkaniu uczestniczyć będzie grono znanych i cieszących się ogromną popularnością trenerów z całego Trójmiasta. Ze sceny wydarzenie prowadzić będą m.in. Monika Tran Van, Ania Cegłowska, Aga Piotrowicz, Dorota Sumiła, Nicola Egwuatu, Kornelia Brozio, Ola Kloska, Marta Skierka czy Magdalena Kursa-Mikołajczak.

Aktywności niezależne od wieku
Zumba to połączenie tańca z elementami fitnessu. Proste układy bazujące na salsie, merengue, sambie, czy hip-hopie wprawią w dobry nastrój każdego uczestnika. Podczas zajęć można spalić setki kalorii i uzupełnić poziom endorfin na długi czas! Zumba pozytywnie wpływa na poprawienie wydolności organizmu i pracę serca. Dlatego niezależnie od tego czy masz 5 czy 105 lat - przyjdź 10 kwietnia i przygotuj się na potężną dawkę pozytywnej energii!

Bawimy się i pomagamy
I Gdyński Dzień Zumby to także okazja na podzielenie się dobrą energią. Podczas wydarzenia prowadzona będzie akcja charytatywna. Dochód z niej przeznaczony zostanie na wsparcie Borysa - chłopca zmagającego się z leukodystrofią metachromatyczną. Siedmiolatek walczy z rzadkim schorzeniem należącym do grupy tzw. chorób zanikowych, a jedyną pomocą dla niego jest przeszczep szpiku/komórek macierzystych.

Przyjdź i poruszaj się z nami - I Gdyński Dzień Zumby już 10 kwietnia!

Przeczytaj także

Opinie

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl