• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

I Rajd Niepodległości Alfisti Północ

Mamy ogromną przyjemność zaprosić wszystkich chętnych do wzięcia udziału w I Rajdzie Niepodległości Stowarzyszenia Alfisti Północ.

Czym jest rajd turystyczny? Dla wszystkich, którzy nie spotkali się to tej pory z tym zagadnieniem jest to zaplanowany wyścig rywalizujących ze sobą grup uczestników na określonym terenie ,po określonych trasach, w czasie którego zespoły mają do wykonania poszczególne zadania.

Jest to impreza przygotowana dla wszystkich właścicieli samochodów marki Alfa Romeo jak i innych włoskich marek motoryzacyjnych. Dodatkowo rajd jest przygotowany dla tych którzy chcą spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi w nietuzinkowy sposób. Wszystkich chcących przeżyć wspólną przygodę, poznać nowych ludzi z tą samą pasją, a tych starych jeszcze bliżej oraz przy okazji poczuć dreszczyk emocji i rywalizacji na trasie.

Trasa naszego rajdu przebiegać będzie wzdłuż malowniczych kaszubskich terenów turystycznych. Nawigacje GPS i inne wynalazki do niczego Wam się nie przydadzą gdyż na starcie otrzymacie instrukcje z opisem trasy rajdu wraz z naniesionymi na niej punktami kontrolnymi, dzięki którym z pewnością dotrzecie na metę. W punktach kontrolnych będą czekać na Was przemiłe osoby z zadaniami do wykonania.

Ocenie zawodników podlegać będzie: czas przejazdu, opanowanie techniki turystycznej oraz orientacji w terenie, wiedza krajoznawcza z zakresu o zwiedzanym terenie, a przede wszystkim poprawność wykonywanych zadań.

Do uczestnictwa zapraszamy całe rodziny!

Jako organizatorzy zadbaliśmy o ciekawe trasy po pięknych kaszubskich okolicach, konkursy, zadania oraz testy wiedzy o regionie, no i oczywiście nagrody! Zapewniamy ze swej strony wspaniałą zabawę i atrakcje w postaci kilku dodatkowych atrakcji, a po całym dniu na świeżym powietrzu ciepły posiłek w restauracji, w której zostaną z myślą o nas przygotowane regionalne dania.

Z pośród uczestników zostaną wybrani zwycięzcy (podium) a dodatkowo wyróżnienia będzie można otrzymać w kategoriach takich jak:
• Najstarszy pojazd
• Najdalszy dojazd- dla osób które przyjadą do nas z najodleglejszego zakątka Polski
• Najbardziej zakręcona ekipa rajdu

Miejsce startu: CH Matarnia
Zasięg: od 80km do 100km
Termin zapisów: 01.11.2013
Rajd zostanie uwieńczony pamiątkowym zdjęciem

Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji i zapisy na www.alfistipolnoc.pl/

Śledźcie nas na FB www.facebook.com/1385865441650890
Albo na forum www.forum.alfistipolnoc.pl

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    70 zł
Cena: 70zł (kierowca+pilot),
35zł każdy dodatkowy uczestnik
20zł dzieci powyżej 3 lat (wliczony posiłek),
10zł dzieci powyżej 3 lat (posiłek w własnym zakresie),
dzieci poniżej 3 lat bezpłatnie (posiłek w własnym zakresie).

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl