• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

I Turniej Amatorów Tenisa Stołowego

Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja zawodów organizowanych przez Stowarzyszenie Koloseum Gdańsk dla miłośników tenisa stołowego z dzielnicy Orunia oraz okolic.

Zawody skierowane są do uczestników na poziomie rekreacyjnym. Celem imprezy jest popularyzacja tenisa stołowego wśród dzieci i młodzieży szkolnej oraz osób starszych, a także rozwój ich sprawności fizycznej oraz rywalizacja w duchu zasad fair - play.

Zawody zostaną przeprowadzone na ośmiu nowych stołach do tenisa stołowego, w hali sportowo- widowiskowej w dniu 26 listopada 2022 r. Oficjalne otwarcie turnieju zaplanowano na godz. 10:00.

Zapisy trwają do 20 listopada 2022 r.

Liczymy na dobrą frekwencje zarówno wśród zawodników jak i ich rodziców w roli kibiców, aby organizowane przez nas wydarzenia na stałe wpisały się w sportowy kalendarz dzielnicy Orunia -Św. Wojciech - Lipce.

Dla uczestników, którzy zajmą pierwsze trzy miejsca organizatorzy przewidzieli nagrody w postaci pucharów, medali i nagród rzeczowych. Każdy z uczestników otrzyma medale pamiątkowe.

Serdecznie zapraszamy i liczymy na dobrą, wspólną zabawę!

Turniej zostanie zorganizowany w ramach realizacji zadania publicznego pt. "Sportowa Orunia". Zadanie jest realizowane z dofinansowania z zakresu rozwoju sportu na terenie Gminy Miasta Gdańska 2022.

Więcej informacji udziela organizator wydarzenia:
Krzysztof Szymanel - 515-090-217
e-mail: biuro@koloseumgdansk.pl

Opinie

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl