stat
Impreza już się odbyła

II Turniej Plażowej Piłki Siatkowej

Już 1 września na miejskiej plaży w Gdyni odbędzie się II Turniej Plażowej Piłki Siatkowej, organizowany w ramach Inicjatywy Pracodawca z wyboru.

9 Turniej dla par

mar 20

środa, godz. 19:00

Gdynia,
bilety 20 zł

PES Championship Series 2018/19

mar 24

niedziela, godz. 10:00

Gdynia,
bilety 25 zł
Pracodawca z Wyboru to trójmiejska inicjatywa dedykowana pracodawcom i pracownikom, którym zależy na wykształceniu bądź wzmocnieniu dobrych relacji w środowisku pracy. Projekt, adresowany do firm i organizacji zrzeszających przedsiębiorców, ma na celu budowanie wizerunku pracodawcy pożądanego na rynku pracy, a także działanie na rzecz efektywnej współpracy pracodawca - pracownik. Taka współpraca bezpośrednio przekłada się na sukces rynkowy przedsiębiorstwa.

Pracodawcy oczekują od pracowników efektywności i zaangażowania. Spełnienie tych oczekiwań jest ściśle związane z potencjałem kadry, ale również ze stwarzanymi warunkami i możliwościami wykonywania pracy. Idea świadomego pracodawcy z powodzeniem funkcjonuje już na Zachodzie, gdzie dbanie o rozwój zawodowy pracowników i dobre relacje w miejscu pracy traktowane są priorytetowo.

W Polsce takie podejście również zyskuje coraz więcej zwolenników. Odpowiedzialna postawa zarówno pracodawcy, jak i jego pracowników buduje zaufanie, zwiększa szanse sukcesu, co bezpośrednio wpływa na wysoką jakość funkcjonowania i zadowolenie obu stron.

Projekt Pracodawca z Wyboru obejmuje realizację badań, seminariów poświęconych zarządzaniu przedsiębiorstwem, szkoleń, programów stażowych, a także wydarzeń sportowych, które stanowią doskonałą okazję do integracji pracowników.

Jednym z takich wydarzeń jest II Turniej Plażowej Piłki Siatkowej, który odbędzie się 1 września na plaży miejskiej w Gdyni.

Turniej Plażowej Piłki Siatkowej to impreza cykliczna, której celem jest budowanie ducha zespołu i poczucia przynależności do firmy. Pierwsza edycja wydarzenia z sukcesem odbyła się na sopockiej plaży, gromadząc ponad 130 uczestników.

W tym roku impreza zawita do Gdyni, dzięki czemu już 1 września na uczestników Turnieju czekają wielkie emocje sportowe oraz liczne wydarzenia towarzyszące.

Wśród wielu korzyści z udziału w projekcie wymienić należy przede wszystkim budowanie pozytywnych relacji z pracownikami, integrację zespołu w atmosferze świetnej zabawy, zwiększenie poczucia przynależności do firmy, oraz aktywną promocję działań na rzecz rozwoju potencjału pracowników.


Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Wydarzenia