stat
Impreza odwołana

II edycja ZOOKarina Dog Race

Wydarzenie w ramach

Jeżeli lubisz razem z swoimi pupilem biegać lub spacerować po lesie to koniecznie zapisz się na nasze wydarzenie. Weź udział w biegu lub marszu razem ze swoim pupilem.

paź 9

sobota, godz. 9:00

Gdynia,
Wstęp wolny
gru 4

sobota, godz. 05:00

Gdańsk
W tym roku ponownie wystartują dwa niezwykłe biegi, w których oficjalnie pobiegną miłośnicy czworonogów ze swoimi psami, aby otrzymać pamiątkowe medale!

Szczegóły uczestnictwa


Cały dzień na uczestników będą czekały różne atrakcje, a dla psiaków przekąski i woda! Nie zapominamy oczywiście o podopiecznych gdyńskiego OTOZ Animals - Schronisko "Ciapkowo" w Gdyni, dla których będzie prowadzona zbiórka pieniędzy, koców i jedzenia. Jak bieg, to i nagrody! Uczestnicy powalczą o bony o wartości 500zł, 250zł i 100 zł do wykorzystania w marketach zoologicznych ZOO KARINA. Nie trzeba jednak rywalizować, przygotowaliśmy również bieg i marsz rekreacyjny na 2,5 km również z medalem na mecie.

Biegamy po lesie, w zgodzie z naturą i jednocześnie spędzamy czas z naszymi zwierzakami!

Starty:
Wszystkie starty odbędą się na placu przy wejściu do lasu na skrzyżowaniu ulic II Morskiego Pułku Strzelców i Wielkokackiej. Biegaj i maszeruj razem z ZOO Karina - markety zoologiczne!

Program minutowy:
08:00 - otwarcie biura zawodów
08:45 - start II ZOO KARINA Dog Race (5 km)
08:50 - start Biegu Drwala*
10:00 - start nordic walking na 8 km (GP3m)*
10:05 - start nordic walking na 8 km (GP3m)*
12:00 - dekoracja 8 km,
ok. 12:30 - podsumowanie GP3m
13:00 - start rekreacyjnego ZOO KARINA Dog Race (2,5 km)
*na Bieg Drwala i bieg oraz nordic walking na 8 km w ramach Grand Prix Trójmiasta obowiązują osobne zapisy i osobny regulamin.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    35-50 zł
  • Przedsprzedaż
    25-45 zł

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl