• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

III Młodzieżowy Turniej Piłkarski o Puchar Miasta Gdańsk

Emocjonujące mecze, profesjonalna organizacja oraz drużyny spragnione rywalizacji o najwyższe laury na murawie boiska w dzielnicy Gdańsk Orunia, jako centrum inspiracji i promowania młodzieżowego sportu. Na terenie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 2 w Gdańsku, przy ul. Smoleńskiej 5/7, odbędzie się III edycja Turnieju Piłkarskiego o Puchar Miasta Gdańsk - jednego z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń sportowych wśród amatorów piłki nożnej w Trójmieście.

Dzięki dofinansowaniu przyznanemu przez Miasto Gdańsk, Klub Sportowy Koloseum Gdańsk wychodzi z nieodpłatną inicjatywą promowania sportu wśród młodzieży. Już w niedzielę 3 lipca 2022 roku na terenie CKZiU Nr 2 między godzinami 10:00 a 15:00 odbędzie się turniej piłki nożnej, który umożliwi poczucie niebywałych emocji związanych z drużynową rywalizacją oraz pozwoli wyłonić najlepsze zespoły i utalentowanych zawodników. Wyjątkowe miejsce, jakim bez wątpienia jest najwyższej klasy sztuczna murawa z certyfikatem UEFA oraz okalające je trybuny, puchary oraz medale pamiątkowe, licencjonowani sędziowie, czujna opieka medyczna, profesjonalni fotoreporterzy i idealnie dopełniająca całość muzyka z pewnością przyciągnie wielu zainteresowanych.

III edycja Młodzieżowego Turnieju Piłkarskiego o Puchar Miasta Gdańsk chce dobitnie pokazać, że sport jest dla każdego. Zainteresowanie młodych zespołów, jak również lokalnych mediów pokazuje, że każdy chce choć na chwilę poczuć bajeczną magię świata sportów drużynowych. Dlatego też darmowe imprezy organizowane przez Klub Sportowy Koloseum Gdańsk już teraz powinny znaleźć się w kalendarzu obowiązkowych i pożądanych imprez na arenie Trójmiasta.

Miejsce: Centrum Kształcenia Zawodowego I Ustawicznego nr 2, ul.Smoleńska 5/7, 80-058 Gdańsk-Orunia
Data: 3 lipca 2022,

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl