Impreza już się odbyła

III Zlot Morsów

Stowarzyszenie Kultury Zdrowotnej, Sportu i Rekreacji Sopocki Klub Morsów organizuje imprezę pt. "III Zlot Morsów w Sopocie", która niedzielę 24 marca 2019 roku o godzinie 11:30, przy wejście na plażę nr 20.

Podczas imprezy przewidujemy między innymi wspólną rozgrzewkę, kąpiel wraz z "topieniem Marzanny" oraz poczęstunek. W poprzednim roku, podczas drugiego Zlotu, zgłosiło się wielu chętnych z Gdańska i Gdyni, a także z Wejherowa, Helu, Władysławowa i Jastarni.

Odnotowaliśmy grupy "morsów" z Tczewa, Elbląga, Bartoszyc, a nawet Konina czy Białegostoku. Łącznie z członkami naszego Klubu na sopockiej plaży pojawiło się blisko 500 morsów. Jesteśmy przekonani, że w 2019 roku powtórzymy ten sukces, a liczba uczestników może być większa. Imprezie ma towarzyszyć doskonała zabawa i wspaniała atmosfera podczas kąpieli w lodowatym Bałtyku.

Przeczytaj także

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl