• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Wydarzenie już się odbyło

IV Bieg Anioła

IV Bieg Anioła na rzecz Hospicjum Pomorze Dzieciom tradycyjnie odbędzie się w grudniu a dokładnie 18.12.2021 by rok zakończyć dobrym anielskim akcentem! Obiecaliśmy Wam to w zeszłym roku, więc słowa dotrzymujemy! Wpisujcie datę do kalendarza i bądźcie z nami! Bieg stacjonarny odbędzie się 18.12.2021 w Gdańsku Brzeźnie start i meta na wysokości wejścia na plażę nr 55.

Limit miejsc
W tym roku na linię startu zapraszamy 500 osób (oczywiście w anielskich strojach). Każdy biegacz może liczyć na pakiet startowy oraz anielski medal.
Dodatkowo uruchamiamy również IV Bieg Anioła w wersji wirtualnej od 19.12.2021 aby każdy spoza Trójmiasta mógł być z nami.

Trasa bieg stacjonarny
Podobnie jak w 2019 roku startujemy z plaży w Brzeźnie i wdychając świeże morskie powietrze, robimy na luuuuzie 5 km. Biegniemy z pomiarem czasu.

Trasa bieg wirtualny
Tam gdzie chcesz i ile chcesz ale minimum 2 km biegiem, rowerem, hulajnoga, na wrotkach jak chcesz!

Konkurs
Oczywiście konkurs na najAnioła rzecz ważna! 3 kategorie: męska, żeńska i dziecięca! Czas rozglądać się za strojem! Wygrywają najbardziej oryginalne anioły w biegu stacjonarnym!Ale ale mamy też coś dla biegaczy wirtualnych! Kompletujcie drużyny max 10 osób, będą nagrody- więcej informacji wkrótce.

Atrakcje
Możecie na nas liczyć w tym zakresie - najlepszy biegowy DJ, pyszna strefa gastro oraz anielska cierpliwość i atmosfera w powietrzu.

Zasady uczestnictwa
IV Bieg Anioła odbędzie się w dwóch formach - bieg tradycyjny i wirtualny.

18 grudnia w Gdańsku 500 biegaczek i biegaczy pokona dystans 5 km (start i meta na wysokości wejścia na plażę nr 55 w Brzeźnie). W biegu może wziąć udział osoba, która dokona zapisu najpóźniej w dn. 30 listopada (limit 500 miejsc jest ograniczony).

Tu dokonasz rejestracji - bieg tradycyjnyjny

Natomiast od 19 do 31 grudnia odbędzie się bieg wirtualny (bez limitu uczestników).

Tu dokonasz rejestracji - bieg wirtualny
Podczas biegu 18 grudnia mile widziane anielskie przebrania. Wasza wyobraźnia nie zna granic i na to właśnie bardzo liczymy. Dodatkowo jak co roku organizowana jest zabawa, w której zostanie wybrany najlepszy strój anioła w kategoriach żeńska, męska i dziecięca.

Organizator
Organizatorem biegu jest Fundacja Iron Team.

Opinie

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl