• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Indoor Triathlon Gdynia 2020

Zapraszamy na Indoor Triathlon Gdynia - sprinterski wyścig triathlonowy pod dachem! Indoor Triathlon Gdynia to rozgrzewka przed zawodami Enea Ironman 70.3 Gdynia, które odbędą się 2 sierpnia 2020 w Gdyni.

Uczestnicy, podzieleni na fale startowe, będą mieli do pokonania 600 metrów pływania na 25-metrowym basenie. Następnie na rozstawionych na sali rowerach magnetycznych przejadą dystans 15 kilometrów. Na koniec czekają ich 3 kilometry biegu na bieżni mechanicznej. Limit czasu na ukończenie całego dystansu wynosi 80 minut. Na premierowym gdyńskim wyścigu, który odbędzie się na obiektach sportowych Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni organizatorzy spodziewają się wysokiej frekwencji, dlatego przygotowali aż 160 pakietów startowych podzielonych na 3 kategorie cenowe. Podobnie jak w Warszawie, pierwsze 60 pakietów jest dostępnych w cenie 80 zł, kolejne 50 pakietów za 100 zł i ostatnie 50 za 120 zł.

Zapisy na platformie SlotMarket.p!
Limit miejsc to 160 osób, na pierwsze 60 będzie czekać najniższa stawka opłaty startowej. Do zobaczenia 9 lutego na obiektach Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni!

Pakiet startowy obejmuje ubezpieczenie, numer startowy, czepek, chip do elektronicznego pomiaru czasu, pamiątkowy gadżet oraz medal na mecie.

ZAPISY: http://bit.ly/IndoorGdynia_Register
Szczegóły i regulamin: https://www.ironmangdynia.pl/pl/wydarzenia/indoor-triathlon

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    80-120 zł
Opłaty startowe: pierwsze 60 pakietów – 80 zł,
kolejne 50 – 100zł,
ostatnie 50 – 120 zł

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl