stat
Impreza już się odbyła

Indoor Triathlon Gdynia 2021

Zapraszamy na Indoor Triathlon Gdynia - sprinterski wyścig triathlonowy pod dachem! Indoor Triathlon Gdynia to rozgrzewka przed zawodami Enea Ironman 70.3 Gdynia.

W trakcie każdych zawodów Indoor Triathlon Series uczestnicy będą mieli do pokonania 600 metrów pływania, 15 kilometrów na rowerach i na zakończenie 3 kilometry biegu.

- Indoor Triathlon Series będą pierwszymi imprezami w tym sezonie zaliczanymi do Rankingu Polskiego Związku Triathlonu Grup Wiekowych - mówi Paweł Jarski, prezes Polskiego Związku Triathlonu. - To doskonała okazja, aby sprawdzić swoją dyspozycję przed zbliżającymi się startami w klasycznej odmianie triathlonu - zaznacza.

- Zawody Indoor Triathlon to idealny sposób na przerwanie żmudnych treningów i możliwość powrotu do emocji związanych z rywalizacją - podkreśla Michał Drelich, dyrektor zawodów IRONMAN w Polsce. - Uczestnicy rywalizacji mogą sprawdzić, na jakim są etapie przygotowań i skonfrontować się ramię w ramię z innymi triathlonistami. To również idealny element treningów do zbliżającego się sezonu letniego i startu w Citi Handlowy IRONMAN 70.3 Warsaw lub IRONMAN Gdynia - mówi.W Gdyni rywalizacja obędzie się 7 marca na obiektach sportowych Akademii Marynarki Wojennej. Przygotowano 144 miejsca. Pierwsze 60 pakietów jest dostępnych w cenie 100 zł, koszt kolejnych to 120 zł.

Pakiet startowy obejmuje ubezpieczenie, numer startowy, czepek oraz pamiątkowy medal dla każdego zawodnika, który ukończy rywalizację. Zawody odbędą się z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Zapisy


Regulamin

Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    120 zł
  • Przedsprzedaż
    100 zł
Opłaty startowe:
Pierwsze 60 miejsc - 100 zł
Kolejne 84 miejsc - 120 zł

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl

Najczęściej czytane