stat
Impreza już się odbyła

Intensywne AKA Warsztaty | Jazz Labs & Stretching Extreme

Pragniesz szybkiego rozwoju i pogłębić swoją wiedzę? Twoja pasja to taniec? Czy może chcesz się rozciągnąć do wymarzonych zakresów? Przygotowaliśmy specjalny program intensywnych dwutygodniowych warsztatów, na których osiągniecie rezultaty dwu miesięcznych treningów w jedyne dwa tygodnie. W nadchodzące ferie zimowe 2019 odbędą się Intesywne AKA Warsztaty.

sie 6

piątek, godz. 20:45

Gdańsk,
Wstęp wolny

2 - 13 sierpnia 2021, godz. 18:00

Wstęp wolny

Dokładnie w dniach 11-22.02.2019 czeka na Was spora dawka pracy, ale też niezwykłego progresu. Podzieliliśmy cykl warsztatów na dwa bloki. Pierwszy to z nich to JAZZ LABS, na których poznacie tak naprawdę; Czym jest taniec jazzowy. Drugi blok to STRETCHING EXTREME, czyli intensywny blok rozciągający i rozluźniający ciało. W dwa tygodnie szpagat, czemu nie?JAZZ LABS
Forma JAZZ LABS to cykl zajęć technicznych tańca jazzowego, na którym poznacie go od podszewki i będziecie mogli rozłożyć na czynniki pierwsze. Zyskacie cenną technikę, umiejętności oraz wiedzę. Nasz cykl zajęć został objęty różnymi odmianami tańca jazzowego, które mają swój własny niepowtarzalny charakter,  dlatego przygotowaliśmy 6 odmiennych classów. Wśród nich znajdziecie: Lyrical Jazz, Afro Jazz, Broadway Jazz, Street Jazz, Modern Jazz oraz Undergroud. Na każdym z classów oprócz tańczenia choreografii, będziecie, także gromadzić umiejętności techniczne: nauka/doskonalenie skoków, obrotów, piruetów, przepływu ruchu, techniki floorwork i wiele więcej. Niezależnie czy dopiero zaczynasz, czy doskonalisz swoje umiejętności, czy chcesz potańczyć, czy rozwinąć się kierunkowo,  jesteśmy pewni, że znajdziesz coś dla siebie.
Jak opisać taniec jazzowy? Taniec jazzowy jest tańcem piękna, szaleństwa, estetyzmu, silnego ciała, niesamowitej wrażliwości i mocnej techniki. Nie brakuje emocji, kreatywności i teatru, przy jednoczesnym treningu kształtującym elastyczność, rozciągnięcie, skoczność, piękną sylwetkę, siłę, wytrwałość, dyscyplinę.
 
STRETCHING EXTREME
Forma STRETCHING EXTREME to cykl codziennych intensywnych zajęć rozciągających, na których w dwa tygodnie będziecie w stanie zrobić wielki krok do przodu w kierunku osiągnięcia wymarzonych zakresów i figur. Pomyślcie ... dwa tygodnie, aż 10 zajęć rozciągających
poruszających różne części naszego ciała w inny sposób. Zajęcia rozciągające polegają na rozciąganiu mięśni, kształtują ich elastyczność, zwiększają ruchomość stawów oraz zmniejszają napięcie mięśniowe. Likwidują skurcze oraz poprawiają krążenie krwi, zapobiegają urazom, poprawiają koordynację i przygotowują mięśnie do wysiłku. Rozwijają świadomość własnego ciała, poprawiają samopoczucie, relaksują ciało i umysł. Są bardzo ważnymi zajęciami dodatkowymi dla tancerzy i sportowców. Stretching sprawia, że wiele elementów, których nie wykonujemy na innych codziennych treningach nagle stają się w zasięgu ręki i są możliwe do wykonania. Po naszych warsztatach nie tylko zwiększysz mobilność swojego ciała, ale również uzyskasz lepsze rezultaty w innych dziedzinach.ZAPISY I CENNIK:
http://akademiaartystyczna.com/intensywne-aka-warsztaty-jazz-labs-stretching-extreme/

WYDARZENIE FACEBOOK:
https://www.facebook.com/events/356019908508672/

 

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl